Domů » Bleskovky » Nokia Lumia 1020 v klipu Katty Perry, Lumia 925 zase ve videu Enriqua Iglesiase

Nokia Lumia 1020 v klipu Katty Perry, Lumia 925 zase ve videu Enriqua Iglesiase

Nokia již dříve použila hudební videa ke zviditelnění své modelové řady Lumia, mezi ně patří například klipy od Kelly Clarkson, Jennifer Lopez a dalších. Nedávno se však mezi další „nadšence“ pro tuto platformu přidala i Katy Perry. Nokia Lumia 1020 byla vidět v novém klipu Roar, který na YouTube zhlédlo už více jak 20 miliónů lidí, což je už docela slušný počet. Díky Katy a Microsoftu se tedy telefony této značky alespoň dostanou více do podvědomí. A jak se nové video líbí vám?

Katy Perry - Roar (Official)

Nokia zřejmě do reklamy v klipech populárních interpretů investuje nemalé peníze. Před nedávnem se ve videoklipu Enriqua Iglesiase pro změnu objevila Lumia 925 s hliníkovými boky. Vzpomenete si na nějaký další klip z poslední doby, ve kterém se objevil některých z chytrých telefonů?

Enrique Iglesias - Turn The Night Up (Official)

Tato zpráva byla odeslána skrze uživatelský formulář. Pojďte s námi tvořit SmartManii a napište vlastní bleskovku

Čambus

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).