Domů » Bleskovky » Majitelé Nokia 9 PureView mohou v Adobe Lightroom využívat vlastní profil

Majitelé Nokia 9 PureView mohou v Adobe Lightroom využívat vlastní profil

Firma HMD Global, která stojí za výrobou telefonů Nokia, rozšířila svou spolupráci s Adobe Lightroom. Společnosti úzce spolupracovaly na dalším zlepšení fotografických schopností vlajkového modelu Nokia 9 PureView. Majitelé tohoto modelu mohou v aplikaci Adobe Lightroom využívat vlastní profil; ten umožňuje automatické rozpoznání snímků zachycených pěticí hlavních fotoaparátů.

Aplikace se tak automaticky přizpůsobuje specifickým aspektům každého zachyceného snímku. To umožňuje uživatelům mít větší kontrolu nad jednotlivými snímky a poskytuje jim pokročilé možnosti pro úpravu fotografií.

Majitelé Nokia 9 PureView mohou v Adobe Lightroom využívat vlastní profil
Majitelé Nokia 9 PureView mohou v Adobe Lightroom využívat vlastní profil

Funkci Lens Profile mohou majitelé Nokia 9 PureView nalézt v aplikaci Adobe Lightroom v možnosti Optics pod volbu Lens Profile Corrections. Po zapnutí této volby pak aplikace automaticky zvolí profil pro Nokia 9 PureView.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Jeden komentář

  1. tomas (neregistrovaný)

    Dobrý. Nechystáte fototest, alebo slepí fotoduel s Nokiou 9 ?

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *