Domů » Články » Nokia 9, FPV droni a chytrá domácnost: nalaď si nový díl pořadu SMARTmania na TV Óčko

Nokia 9, FPV droni a chytrá domácnost: nalaď si nový díl pořadu SMARTmania na TV Óčko

Na začátku tohoto měsíce jsme na televizi Óčko odstartovali nový pořad SMARTmania, který se věnuje novinkám ze světa moderních technologií. Už dnes v 17:30 na Óčku startuje čtvrtý díl, ve kterém se podíváme na dalšího zástupce fotomobilů – Nokii 9 PureView, která má na zadní straně hned pět fotoaparátů a prozradíme vám, jak si vede ve srovnání s nejlépe fotícími smartphony na trhu.

V další reportáži vám ukážeme, co všechno se dá dělat s FPV drony. Už dávno to totiž není jen o závodění v šílených rychlostech, které často atakují hranici 200 km/h. Partička nadšenců z Plzně, která si říká High Voltage FPV tyto drony využívá k úplně jiným účelům a výsledek je naprosto fantastický. Na závěr zabrousíme do chytré domácnosti a ukážeme vám praktické novinky, které vaši peněženku rozhodně nezruinují.

SMARTmania na TV Óčko (upoutávka)

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Záznamy všech odvysílaných dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

3 komentářů

  1. Miroslav Polek

    držím vám s pořadem palce. je super, že se tomu věnujete i v televizi. viděl jsem zatím dva díly a jen škoda že nejsou dělší. na tu reportáž o fpv dronech jsem zvědav kdysi jsem nad postavením taky přemyslel, ale přišlo mi to hrozně složitý ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).