Sledujte nás na YouTube

Nokia 8 Pro s pětičočkovým fotoaparátem údajně dorazí na podzim

Před nedávnem se objevila poměrně divoká spekulace o smartphonu Nokia 10, který by měl oslnit revolučním fotoaparátem s pěti čočkami. Podle nových informací je takový telefon skutečně v přípravách, jmenovat se má ale jinak.

Podle zdrojů serveru NokiaPowerUser dostane jméno Nokia 8 Pro a má být představen v létě, údajně někdy na rozhraní srpna a září. Telefon má pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 845, přízvisko Pro má označovat pokročilý fotoaparát s pěti čočkami vyvíjený ve spolupráci s firmou ZEISS. Ještě dříve než tento „předvánoční“ vlajkový model na trh dorazí Nokia 9 se zahnutým displejem (na obrázku napravo), ten by se mohl dokonce objevit už příští týden na veletrhu MWC.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. milan (neregistrovaný)

    Jasna inspirace v Orezavatku zn. KIN 513 z roku 1960. Takze panove nic noveho, ….. zase krok vzad? :)

  2. b-i-k-e-r (neregistrovaný)

    Ano, bezva, jen vic fotaku, po tom presne lidi volaji…jeden konektor navic je problem a do telefonu se nevleze, ale dvojity nebo v tomhle pripade peticockovy fotomodul pres pulku zad neni prece problem…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *