Nexus 9 s Androidem 5.0: První fotografie a videopohled

Google včera představil novou generaci referenčního tabletu Nexus 9 (preview) se systémem Android 5.0. Představení tentokrát neprovázela žádná keynote, Google novinku představil pouze na svém webu a prostřednictvím zahraničních serverů. Až dnes se proto na internetu začaly objevovat první fotografie reálného zařízení a k dispozici už je i první videopohled, bohužel ve vietnamštině.

Ve světě se má Nexus 9 začít prodávat 3. listopadu, předobjednávky budou spuštěny od 17. října. Kromě černé a bílé bude tablet dostupný také ve světle hnědé barvě. V Německu by se 16GB WiFi verze tabletu měla prodávat za 399 EUR (10 990 Kč), 32GB za 489 EUR (13 474 Kč). Nexus 9 LTE s 32GB úložištěm bude dostupný za 569 EUR (15 678 Kč). Kromě tabletu včera Google představil také nový referenční smartphone Nexus 6 (preview).

  
Další fotografie najdete na serveru Tinhte.vn

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Vojta (neregistrovaný)

  Co budu psát, vypadá dokonale. Jsem rád, že vypadá přesně tak, jako kdysi dávno zveřejněný rendery.

 2. smrk (neregistrovaný)

  Zdravím,

  chtel bych se zeptat jestli jde připojit do tabletu třeba org flash disk? Nebo propojit myš?

 3. Spartanjay (neregistrovaný)

  Jsou k tomu aj titulky

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *