Domů » Bleskovky » Nexus 5: Google zveřejnil tovární ROM s Androidem 5.0.1

Nexus 5: Google zveřejnil tovární ROM s Androidem 5.0.1

Tak se konečně dočkali i majitelé referenčního smartphonu Nexus 5, pro který Google před několika minutami uvolnil tovární ROM s Androidem 5.0.1 Lollipop. OTA aktualizace systému zatím není k dispozici a dostupná bude později. Samotnou ROM je nutné stáhnout z vývojářského portálu a naflashovat ručně (odkaz). Označení verze je tradičně LRX22C, velikost souboru je 556 MB.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Pedro (neregistrovaný)

    Ahoj , nevíte jak to je přesně s updaty.? Ted jsem rozbalil telefon N5 a mám tam 4.4.2 a udate mi nabizi jen 4.4.3 .? Budu muset nainstalovat postupně všechny verze.?? Díky za info..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).