Domů » Bleskovky » Nexus 4 v bílé verzi o sobě opět dává vědět

Nexus 4 v bílé verzi o sobě opět dává vědět

Nexus 4 je u nás stále nedostatkovým zbožím, a to mluvíme pouze o černé variantě. Už v minulosti se na internetu objevily fotografie bílé verze, která o sobě opět dává vědět. Je však velice nepravděpodobné, že by bílou variantu Nexusu 4 bylo možné sehnat přímo skrze distribuční kanál na Google Play.

  

Tipujeme spíše, že se jedná o speciálně upravenou verzi pro některého ze zahraničních operátorů, ale stejně tak se může jednat o silně limitovanou edici pro několik desítek vyvolených. Bílá je pouze zadní strana, přední díl s displejem je klasicky černý. Bílá záda, stejně jako u tmavé verze, vytvářejí při pohybu zajímavý efekt, který vzniká dopadáním světla. Bílý Nexus 4 se nám rozhodně líbí, ale je škoda, že se s ním v České republice oficiální cestou pravděpodobně nikdy nesetkáme.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).