Nexus 4 s vývojovou verzí Androidu 4.3 zachycen na prvním videu

Původně se očekávalo, že Google novou verzi systému Android 4.3 „Jelly Bean“ představí na vývojářské konferenci Google I/O; to se však nestalo a další indície směřuji k datu 10. června, kdy bychom se údajně měli dočkat oficiálního představení. Na stejný den mimochodem Apple plánuje odhalení nové verze systému iOS 7. Seznam vylepšení není nijak rozsáhlý, ale přesto se na několik novinek těšit můžeme (zobrazit přehled).

 

Na mobilním veletrhu v Thajsku se nečekaně objevil Nexus 4 (recenze) s vývojovou verzí Androidu 4.3 (JWR45B) a s největší pravděpodobností se nejedná o podvrh. Novinek není viditelných příliš mnoho, ale z videa si lze všimnout upraveného prostředí pro práci s fotoaparátem, ve kterém nás zaujala plovoucí nabídka pro nastavení snímání obrazu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. steelspace (neregistrovaný)

    Třístupňové menu pro fotoaparát, které se chová zcela jinak, než zbytek systému? Android je čím dál tím složitější bloatware.

    • htcjirka (neregistrovaný)

      Android je stale i v poslednich verzich slepenec + vyrobci z toho delaji jeste vetsi nabaleninu.Zejmena pak HTC a mor Sense ci Samusung se svym TouchWiz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel