Domů » Bleskovky » Neomezený tarif od Vodafone za 449 Kč měsíčně? Pouze dnes na Slevomatu

Neomezený tarif od Vodafone za 449 Kč měsíčně? Pouze dnes na Slevomatu

Hodně voláte, posíláte SMS a sem tam zabrouzdáte na interenet? Tak možná vám se bude líbit exkluzivní nabídka flatového tarifu od Vodafone, kterou je možné zakoupit na portálu Slevomat. Nejlevnější flatový tarif červeného operátora stojí běžně 749 Kč, pouze dnes jej však můžete získat o 300 korun levněji, budete se však muset smířit s několika odlišnostmi oproti běžné nabídce.

 

K tomu, abyste získali neomezené volání a SMS za 449 Kč, je zapotřebí uvázat se k operátorovi na příští dva roky a spokojit se se třetinovým objemem dat, součástí nabídky je pouze 500 MB měsíčně. Existuje však možnost navýšit si balíček na 1,5 GB za 99 Kč, po přečerpání FUP je limit automaticky za 49 korun navyšován. Nikde není zmíněna sekundární SIM se sdílenými daty například k tabletu, kterou běžně dostanete k tarifům RED zdarma.

  

Pokud je pro vás neomezené volání a SMS do všech sítí s 500 MB datovým balíčkem za 449 Kč atraktivní, navštivte server Slevomat. Zde lze za 9 Kč zakoupít voucher, který následně uplatníte na těchto stránkách. Číslo voucheru je platné do konce letošního roku, SIM karta s tarifem má přijít do 15 pracovních dnů od zadání objednávky a jejím potvrzení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Johny (neregistrovaný)

    Takže to vlastně žádná sleva není, protože je to ten samý tarif co měli před flatama, za tu samou cenu, akorát s dvouročním úvazkem a místo 50ti minut neomezené volání a za 99 korun se dostanete na jejich klasický flat který také začínal s úvazkem na 649ti korunách… teda pardon, sleva! 648 tady.

  2. Těch 500MB je k smíchu

  3. Už jsem si říkal, že bych o tom uvažoval. Dokud jsem si nepřečetl těch 500MB. Ne díky, nechci…

  4. Za 600Kč mVolání se 4GB internetu a nazdar bazar.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).