Neoficiální Windows Mobile 5.0 pro Eurotel Smartphone II

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Všichni majitelé smartphonu HTC Typhoon, u nás prodávaného pod názvem Eurotel Smartphone II, společně s uvedením nového operačního systému Windows Mobile 5.0 od Microsoftu napjatě očekávali, zda-li bude uveden také oficiální upgrade ROM s tímto systémem pro jejich chytrý telefon. Nakonec byli zklamáni, jelikož oficiální možnost přechodu nebude možná.

rom

Ovšem to nezabránilo šikovným hackerům vyextrahovat ROM s Windows Mobile 5.0 z přístrojů určených pro vývojáře. Jak je již v dnešní době zvykem, o její rozšíření mezi veřejnost se postaral internet. Dle dosavadních uživatelů je ROM plně funkční, pouze MMS klienta byste hledali marně, a výtky směřují také na občasné problémy s vestavěným fotoaparátem. Zpětně je možný návrat ke starší verzi systému.

Jelikož se jedná o nelegální software, nebudeme vám poskytovat žádné odkazy či návody na vyhledání, pouze informujeme o této vzniklé situaci. Zároveň také neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv poškození telefonu v souvislosti s použitím této ROM.

Zdroj: msmobiles.com

Autor článku Aleš Lalík
Aleš Lalík

Kapitoly článku