Neoficiální Windows Mobile 5.0 pro Eurotel Smartphone II

Všichni majitelé smartphonu HTC Typhoon, u nás prodávaného pod názvem Eurotel Smartphone II, společně s uvedením nového operačního systému Windows Mobile 5.0 od Microsoftu napjatě očekávali, zda-li bude uveden také oficiální upgrade ROM s tímto systémem pro jejich chytrý telefon. Nakonec byli zklamáni, jelikož oficiální možnost přechodu nebude možná.

rom

Ovšem to nezabránilo šikovným hackerům vyextrahovat ROM s Windows Mobile 5.0 z přístrojů určených pro vývojáře. Jak je již v dnešní době zvykem, o její rozšíření mezi veřejnost se postaral internet. Dle dosavadních uživatelů je ROM plně funkční, pouze MMS klienta byste hledali marně, a výtky směřují také na občasné problémy s vestavěným fotoaparátem. Zpětně je možný návrat ke starší verzi systému.

Jelikož se jedná o nelegální software, nebudeme vám poskytovat žádné odkazy či návody na vyhledání, pouze informujeme o této vzniklé situaci. Zároveň také neneseme žádnou odpovědnost za jakékoliv poškození telefonu v souvislosti s použitím této ROM.

Zdroj: msmobiles.com

Aleš Lalík

2 komentáře

  1. Anonymous (neregistrovaný)

    Dobrý den!
    jela by tahle werze windows na mpx200? co by to přineslo?
    prosba: nemá někdo nastavené gprs, internet a mms na mpx200 a eurotel? nevím, jak to nastavit-byl bych strašně vděčný za návod, nebo screenshoty nastavení. díky!

  2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    tahle verze neni pro mpx200 a co se tyce dalsich dotazu, piste je do fora, diky

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *