TOPlist

Neoficiálně: První obrázky z Windows Mobile 5.0 SE

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Windows Mobile 5.0 SENa Asukalove blogu se objevily první screenshoty, které pravděpodobně pocházejí z připravované verze operačního systému Windows Mobile 5.0 Second Edition, která je známa také pod označením Crossbow. Jak tomu už bývá, druhá edice WM5.0 přinese několik novinek v podobě lepšího zabezpečení, rychlosti a stability operačního systému. Microsoft dále slibuje, že pro Crossbow bude vývoj nových aplikací ještě jednodušší a komfortnější – že bychom se dočkali nového .Net Compact Frameworku ?

V současné době nejsou potvrzeny žádné oficiální informace, o novinkách tak zatím můžeme jen spekulovat. Na nedávné konferenci Mobius 2006 však Microsoft poodhalil, že by Crossbow měl být venku už koncem letošního roku, avšak minimálně několik dalších měsíců si budeme muset počkat, než se objeví první přístroje s tímto operačním systémem. V přípravě je už samozřejmě Windows Mobile 6.0 \”Photon\”, který by se měl na trhu objevit už na konci příštího roku. A teď už se podívejte na neoficiální obrázky z WM5.0 SE !

1

2

3

Zdroj: Asukal.net, za tip na bleskovku děkuji našemu čtenáři Katovi

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku