Sledujte nás na YouTube

Němečtí politici budou muset své iPhony vyměnit za BlackBerry či Android

S nejvyšší pravděpodobností vás neminula kauza, v níž se ukázalo, že americká bezpečnostní služba NSA odposlouchává telefony mimo jiné i nejvlivnějším německým politikům, včetně samotné Angely Merkelové. V souvislosti s tím vyvíjí německá bezpečnostní agentura šifrovací software, jenž bude mít za úkol podobným záležitostem do budoucna zabránit.

 

Zde však nastává problém a to ten, že mezi tamními politiky populární iPhone jej nebude podporovat a tudíž bude potřeba přesedlat na telefony značky Blackberry. S nejvyšší pravděpodobností bude také možné používat i speciální upravené Android smartphony, tato informace však ještě není definitivně potvrzena.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

6 komentářů

  1. hmm (neregistrovaný)

    O nič neprídu BB sú rovnako rýchle ako IOS navise zvladaju to iste bez problemou… a starym paprdakom v politike uz hry a podobne veci netreba takze sms,mms,mail,facebook,twiter na tom im bohate staci BB :) dokonca by som povedal ze BB ako telefon pre manazerov a bisnismenov sa hodi politikom viac

  2. Peete (neregistrovaný)

    A proč ne něco s WP?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *