Domů » Bleskovky » Němečtí politici budou muset své iPhony vyměnit za BlackBerry či Android

Němečtí politici budou muset své iPhony vyměnit za BlackBerry či Android

S nejvyšší pravděpodobností vás neminula kauza, v níž se ukázalo, že americká bezpečnostní služba NSA odposlouchává telefony mimo jiné i nejvlivnějším německým politikům, včetně samotné Angely Merkelové. V souvislosti s tím vyvíjí německá bezpečnostní agentura šifrovací software, jenž bude mít za úkol podobným záležitostem do budoucna zabránit.

 

Zde však nastává problém a to ten, že mezi tamními politiky populární iPhone jej nebude podporovat a tudíž bude potřeba přesedlat na telefony značky Blackberry. S nejvyšší pravděpodobností bude také možné používat i speciální upravené Android smartphony, tato informace však ještě není definitivně potvrzena.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

6 komentářů

  1. hmm (neregistrovaný)

    O nič neprídu BB sú rovnako rýchle ako IOS navise zvladaju to iste bez problemou… a starym paprdakom v politike uz hry a podobne veci netreba takze sms,mms,mail,facebook,twiter na tom im bohate staci BB :) dokonca by som povedal ze BB ako telefon pre manazerov a bisnismenov sa hodi politikom viac

  2. A proč ne něco s WP?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).