Sledujte nás na YouTube

Německý high-end smartphone Linshof i8 nakonec světlo světa nespatří

Necelý měsíc zpátky jsme vás informovali o nadějně vyhlížejícím německém smartphonu Linshof i8. V designově poměrně specifickém těle se měl ukrývat blíže neurčený osmijádrový procesor doplněný o 3GB RAM, na čelní straně se poté měl nacházet pětipalcový Full HD displej. Výrobce plánoval zařízení uvést do prodeje během prvního čtvrtletí roku 2015 a to za cenu okolo osmi tisíc korun bez DPH. Smartphone měl později doplnit i tablet, jenž by taktéž nabídl operační systém Android 5.0.

 

Německá společnost však nyní oznámila svůj konec z důvod vycouvání investorů a tudíž nedostatku finančních prostředků. Celý projekt od počátku nepůsobil úplně důvěryhodně a je tak otázkou, jestli mělo někdy nějaké zařízení vůbec světlo světa spatřit. Pravdu už se však nejspíše nikdy nedozvíme.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *