Domů » Bleskovky » Německý high-end smartphone Linshof i8 nakonec světlo světa nespatří

Německý high-end smartphone Linshof i8 nakonec světlo světa nespatří

Necelý měsíc zpátky jsme vás informovali o nadějně vyhlížejícím německém smartphonu Linshof i8. V designově poměrně specifickém těle se měl ukrývat blíže neurčený osmijádrový procesor doplněný o 3GB RAM, na čelní straně se poté měl nacházet pětipalcový Full HD displej. Výrobce plánoval zařízení uvést do prodeje během prvního čtvrtletí roku 2015 a to za cenu okolo osmi tisíc korun bez DPH. Smartphone měl později doplnit i tablet, jenž by taktéž nabídl operační systém Android 5.0.

 

Německá společnost však nyní oznámila svůj konec z důvod vycouvání investorů a tudíž nedostatku finančních prostředků. Celý projekt od počátku nepůsobil úplně důvěryhodně a je tak otázkou, jestli mělo někdy nějaké zařízení vůbec světlo světa spatřit. Pravdu už se však nejspíše nikdy nedozvíme.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *