Domů » Bleskovky » Nelítostná adventura Assassin’s Creed Pirates je konečně dostupná pro Android a iOS

Nelítostná adventura Assassin’s Creed Pirates je konečně dostupná pro Android a iOS

Jednou z nejočekávanějších adventur letošního podzimu je bezesporu titul Assassin’s Creed Pirates, za kterým stojí společnost Ubisoft. Od dnešního dne je hra konečně dostupná pro Android a iOS a rozhodně je na co se těšit.

   

Kromě detailní grafiky a skvělého zvukového doprovodu je to především chytlavý herní příběh s více než pěti desítekami misí, nelítostné souboje s nepřáteli, možnost rekrutovat vojáky do vlastních řad či si vylepšovat svoji loď.

Trailer ke hře

Hra je zasazena do prostředí Karibiku a rozhodně vás zabaví na několik desítek hodin. Pokud vás tedy podobné typy her baví, máte nyní o zábavu postaráno. Škoda jen nepatrně vyšší ceny, v případě verze pro iOS a Androidu počítejte se 122 Kč. Verze pro Windows Phone 8 zatím není k dispozici, vydání pro tuto platformu je naplánováno na začátek příštího roku.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments