Domů » Bleskovky » Nelítostná adventura Assassin’s Creed Pirates je konečně dostupná pro Android a iOS

Nelítostná adventura Assassin’s Creed Pirates je konečně dostupná pro Android a iOS

Jednou z nejočekávanějších adventur letošního podzimu je bezesporu titul Assassin’s Creed Pirates, za kterým stojí společnost Ubisoft. Od dnešního dne je hra konečně dostupná pro Android a iOS a rozhodně je na co se těšit.

   

Kromě detailní grafiky a skvělého zvukového doprovodu je to především chytlavý herní příběh s více než pěti desítekami misí, nelítostné souboje s nepřáteli, možnost rekrutovat vojáky do vlastních řad či si vylepšovat svoji loď.

Assassin's Creed Pirates – Launch Trailer
Trailer ke hře

Hra je zasazena do prostředí Karibiku a rozhodně vás zabaví na několik desítek hodin. Pokud vás tedy podobné typy her baví, máte nyní o zábavu postaráno. Škoda jen nepatrně vyšší ceny, v případě verze pro iOS a Androidu počítejte se 122 Kč. Verze pro Windows Phone 8 zatím není k dispozici, vydání pro tuto platformu je naplánováno na začátek příštího roku.

PG Preview - Assassin's Creed Pirates iPhone / iPad / Android gameplay - PocketGamer.co.uk

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. Škoda, že nie je na WP. Ešte nie každý výrobca to vníma ako potrebu.

  • Na WP vyjde neskôr.Je to oficiálne potvrdené,že hra na WP bude.

  • poi (neregistrovaný)

   To taky může trvat další 1/4 rok a třeba i z toho nakonec sejde. Hráči by si měli uvědomit, že WP prostě pro ně není…

  • Je to platforma s podílem v řádu procent a s ještě menším podílem s nějakým solidním HW pro hraní, trocha soudnosti proboha a nebrečet pod každým článkem o aplikaci, že je nějaká minorita opomíjená…

 2. LeoN (neregistrovaný)

  Proc je u clanku video z AC black flag z PS3? to asi nebudou zabery z mobilni verze ne ? :)

  • Díky za upozornění, nějak se nám to při publikaci pomotalo. Už jsem to napravil :)

  • Jiří Hrma: Na to pozor, např. Apple za podobné praktiky na Appstore rozdává vývojářům bany (nebo nějaké jiné postihy) :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).