Domů » Bleskovky » Některé kusy LG G3 trpí závažným problémem: Samovolně se vypínají

Některé kusy LG G3 trpí závažným problémem: Samovolně se vypínají

Zdá se, že LG má na krku celkem výrazný problém. Někteří uživatelé v českých i zahraničních fórech si stěžují na samovolné vypínání vlajkového modelu G3. Tento fakt diskutující rozdělil na dva tábory – ti šťastnější žádné takové komplikace nepopisují a telefon jim funguje naprosto bez problémů, nicméně přibývá reakcí od těch, jejichž „gé-trojka“ se sama od sebe vypíná, a to klidně několikrát během jednoho dne.

-
Některé kusy modelu G3 se samovolně vypínají. LG už o problému ví a řeší jej.

My jsme v redakci pro potřeby recenze měli celkem čtyři kusy, jeden předprodukční a tři finální (16 a 32GB verze), a ani u jednoho jsme nic podobného nevypozorovali. Podle diskuzí je zřejmé, že se chyba objevuje jak u 16GB, tak i 32GB varianty; někdy se telefon vypne zničehonic, jindy například při používání fotoaparátu. Někteří majitelé mají dokonce problém s opětovným zapnutím telefonu – i když není baterie vybitá, „gé-trojku“ často oživí až připojení na nabíječku nebo vyjmutí akumulátoru.

-

O situaci už vědí i v LG a podle informací od zákaznického servisu aktivně pracuje na její odstranění. V těchto dnech se pracuje na aktualizaci, která by výše popsané problémy měla odstranit. Internetový obchod Kasa.cz dokonce uživatelům vadné kusy rovnou vyměňuje za nové

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

19 komentářů

 1. A není to taky Sleep of Death jako u Nexusu 4? Jsem kvůli toho přestal N4 používat.

 2. G3 (neregistrovaný)

  No jo hlavně že machrovali a zase jsou to jako vždy jebky.

 3. Mixam (neregistrovaný)

  (32GB Gold) Po týdnu se mi prvně vypl přes noc, což mi tak velký problém nedělá, ale pokud by se mi měl vypínat při používání přímo v ruce a aktualizace to neopravila, tak budu muset vyměnit :D

 4. zeby HW problem s kontakty baterie? :)

  • Mixam píše, že sa mu vypol cez noc, keď mal telefón pravdepodobne položený na stolíku. Teda iba problém s kontaktami batérie to asi nebude.

 5. meky (neregistrovaný)

  G3 32GB

  Jednou se mi stalo, že jsem měl telefon na nabíječce (přes noc), ráno odpojím z nabíječky – LED dioda pořád svítila zeleně – telefon nešel probudit, vypnout přes zadní tlačítko.. nic.. musel jsem vyndat baterku.

 6. Barbora (neregistrovaný)

  Mám telefon od 28.6. a jede v pohodě bez jediného vypnutí :)

 7. MG (neregistrovaný)

  Bohuzel mam stejny problem :-( LG G3 32 GB zlata CZ distribuce. 5 dni po nakupu nic, vpoho, pak jsem fotil, udelal asi 5 fotek a blik, vypl se :-( Pomohlo jedine vytazeni baterky, jinak se nechtel probudit. Sakra prace :-(

 8. libor (neregistrovaný)

  Bohužel to není jediný problém. Zahřívá se tak,že si nedovedu představit ho v létě použít k navigaci. Měl bych strach,že mi vybuchne před obličejem.

  QHD je zbytečný a zatěžující…

 9. Fery (neregistrovaný)

  Verze 32,od 1 července se mi vypnul 2x v prvním tydnu,pokaždé v nečinnosti. Poté zatím OK. Jiná věc: používám pouzdro QC, doma i v práci (zámečnická dilna) a prašné prostředí způsobuje odírání skla třením vika krytu o sklo a už je slušně poznamenané. Ani GG 3 neodolá!

 10. aleš (neregistrovaný)

  mám ho od pondělí a zlobí mne kalendář v mobilu…vždy když chci zadat schůzku objeví se kalendář přestal pracovat LG G3 32 GB TITAN CZ

 11. Pepa (neregistrovaný)

  Mám stejný problém. od 1.7. se vypl 5x – jednou při focení,jednou při spuštění navigace a 2x samovolně. A jednou dokonce těsně po restartu z výše zmíněného důvodu. Vždycky musím vyndat baterku, nebo připojit nabíječku, aby šel znovu zapnout. Bohužel na kasa.cz už další na okamžitou výměnu nemají. Takže to budu muset vydržet do aktualizace FW. Sand to bude brzy. Rozhodopádně LG již příště nikdy více.

 12. Honza (neregistrovaný)

  Zítra se chystám telefon reklamovat se stejným problémem. Mám ho od 2.7, v prvním týdnu se vypnul asi 2x přes noc, když byl na nabíječce, a jednou o víkendu, když ležel na stole. Za poslední víkend se mi vypnul asi 4x a bohužel už ho nestačí jen znovu zapnout. po vyndání baterie se zapne ale po pár vteřinách zase hned vypne. Jediná možnost je dát ho na chvíli do nabíječky…

 13. BINY (neregistrovaný)

  Tak bohužel také přidávám do mlýna. G3 16GB titan a G3 32GB Gold a obě popsaný problém. Samovolně se vypne a poté nejde zapnout, musí se vyndat baterie či někdy ani to nepomůže a je třeba jít na nabíječku.

 14. JB7 (neregistrovaný)

  Zdravím všechny majitele LG G3, musím se též přidat do skupiny samovypínajicích se G3. Mám G3 32GB Titan. Při kontaktování autorizovaného servisu LG tak ani neměli páru o tomto problému, po té jsem volal přímo na servisní linku LG, tam o problému vědí a tvrdí, že je to způsobeno více spuštěnými aplikacemi, které přistupují k internetu a dochází k přecházení z primárního LTE na nižší datový signál. Nicméně testují svůj model jen na wi-fi a stejně se vypnul a hůř než na datovém signálů. Při wi-fi jsem musel vytahovat baterii. Dle zákaznické linky by měla být opravná aktualizace k dispozici do konce měsíce.

  Omluvte prosím případné chyby, píší z telefonu.

 15. Daniel (neregistrovaný)

  Telefon mám od 27.6 a vypl se už cca 15x. Vždy po zamknutí už dvojklikem ani tlačítkem nejde zapnout. Musim taky vyndavat baterii. A to aplikace ukončuji… Snad udělají rychle.aktualizaci a bude to dobré.

 16. libor (neregistrovaný)

  A potíže s mikro usb tady nemáte nikdo ? A také nedoléhá jack od sluchátek, kdy pak jedno ze sluchátek šustí !!

 17. Během cca 2 týdnů by prý měla dorazit další aktualizace (označení 10g), která by měla problém s vypínáním nadobro odstranit. Alespoň tak mi to bylo řečeno z českého LG :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).