Některé kusy LG G3 trpí závažným problémem: Samovolně se vypínají

Zdá se, že LG má na krku celkem výrazný problém. Někteří uživatelé v českých i zahraničních fórech si stěžují na samovolné vypínání vlajkového modelu G3. Tento fakt diskutující rozdělil na dva tábory – ti šťastnější žádné takové komplikace nepopisují a telefon jim funguje naprosto bez problémů, nicméně přibývá reakcí od těch, jejichž „gé-trojka“ se sama od sebe vypíná, a to klidně několikrát během jednoho dne.

-
Některé kusy modelu G3 se samovolně vypínají. LG už o problému ví a řeší jej.

My jsme v redakci pro potřeby recenze měli celkem čtyři kusy, jeden předprodukční a tři finální (16 a 32GB verze), a ani u jednoho jsme nic podobného nevypozorovali. Podle diskuzí je zřejmé, že se chyba objevuje jak u 16GB, tak i 32GB varianty; někdy se telefon vypne zničehonic, jindy například při používání fotoaparátu. Někteří majitelé mají dokonce problém s opětovným zapnutím telefonu – i když není baterie vybitá, „gé-trojku“ často oživí až připojení na nabíječku nebo vyjmutí akumulátoru.

-

O situaci už vědí i v LG a podle informací od zákaznického servisu aktivně pracuje na její odstranění. V těchto dnech se pracuje na aktualizaci, která by výše popsané problémy měla odstranit. Internetový obchod Kasa.cz dokonce uživatelům vadné kusy rovnou vyměňuje za nové

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku