Nekonečné skládání i vodní lázeň. Samsung ukázal video z výroby a testování Galaxy Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4 020

Z hlediska odolnosti udělal Samsung u svých skládacích modelů velké pokroky. Loňské modely Z Flip 3 a Z Fold 3 byly první telefony z této série, které obdržely certifikaci IPX8. Ačkoliv letošní čtvrtá generace v tomto ohledu nepřináší žádné velké novinky, stále se jedná o zajímavost, kterou má na svědomí pokročilý výrobní proces. Dokazuje to i nové video, které odhaluje zákulisí výroby.

Behind the Foldable Phones in Our Pockets

Hlavní roli v klipu hraje Samsung Galaxy Z Fold 4 v jednotlivých fázích výroby, ale mihne se v něm i Flip 4. V průběhu tohoto procesu probíhá i testování některých funkcí, jako je odezva na pero S Pen, zkouška bezdrátového nabíjení nebo opakované stisky hardwarových tlačítek. Kontrolují se také mnohé funkce fotoaparátu, jako je například automatické ostření. Na závěr se telefon potopí do vodní lázně, aby prokázal svou voděodolnost.Samsung Galaxy Z Fold 4 recenzeNepřehlédněte

Recenze Samsung Galaxy Z Fold 4: je skvělý, ale přesto jsme čekali více

Ačkoliv reálné záběry z výroby a také jednotlivé stupně výstupní kontroly vídáme rádi, o opravdové odolnosti zařízení toho často mnoho nenapoví. Až každodenní použití v plném zápřahu ukáže, jak konkrétní model obstojí.

Autor článku
Adam Bělunek
image/svg+xml
+

Kapitoly článku