Cena:

Nejvybavenější novinka od Honoru (9) přijde dříve, než se čekalo

Z oficiální pozvánky víme, že společnost Huawei odhalí 27. června v Berlíně nový vlajkový smartphone své podznačky Honor. Nástupce velmi úspěšného Honoru 8 však ve skutečnosti bude mít svoji první premiéru o něco dříve.

Poprvé Honor 9 spatří světlo světa již příští pondělí 12. června, kdy si odbyde premiéru před domácím čínským publikem. Motto tiskové konference, která se odehraje v Šanghaji je „nádherný a barevný“, což s největší pravděpodobností naznačuje příchod velkého množství zajímavých barevných variant.Nepřehlédněte

Honor 9 půjde po krku Huawei P10. Těšíme se na kvalitní fotoaparát

Díky čínské certifikaci TENAA již známe vzhled i výbavu připravované novinky – telefon půjde ve šlépějích svého předchůdce, dostane však nový čipset Kirin 960, nový duální fotoaparát s rozlišením 20 a 12 Mpx, čtečku otisků na čelní straně, 4 nebo 6 GB RAM (podle varianty) a 64GB vnitřní paměť. Displej s úhlopříčkou 5,15“ bude mít Full HD rozlišení, akumulátor pak bude mít kapacitu 3 100 mAh. Kompletní hardwarové parametry novinky najdete v našem katalogu smartphonů.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.