Domů » Bleskovky » Honor 9 půjde po krku Huawei P10. Těšíme se na kvalitní fotoaparát

Honor 9 půjde po krku Huawei P10. Těšíme se na kvalitní fotoaparát

Na konci tohoto měsíce, konkrétně 27. června, představí značka Honor v Berlíně svůj další klíčový model pro letošní rok. Honor 9 by měl konkurovat další novince z vlastních řad – Huawei P10. Najdeme u něj duální fotoaparát (22 Mpx RGB + 12 Mpx černobílý), který se sice nepyšní puncem značky Leica, ale i tak by podle pozvánky, kterou výrobce zaslal novinářům, měl nabízet skvělé výsledky i v horších světelných podmínkách.

Smartphone je na pozvánce označen jako „chytač světla, s tím, že uvidíme ukázku toho, jak dokáže rozzářit noc. I hardwarové parametry telefonu by měly být podobné s aktuální vlajkovou lodí Huawei P10 – čipset Kirin 960, 4 nebo 6 GB RAM a operační systém Android 7.x s nadstavbou EMIU 5. Kapacita interního úložiště by měla být 64 nebo 128 GB (dle verze) a chybět nebude ani hybridní slot na microSD kartu či druhou nanoSIM.

Tip: Očekávané parametry Honoru 9 včetně srovnávače najdete v našem katalogu smartphonů.

O zobrazování se postará 5,15″ Full HD displej, energii dodá 3000mAh baterie. Novinka by měla být dostupná v celé řadě barevných variant – od klasické černé, přes modrou, bílou či výraznou žlutou. Velkým lákadlem by měla být i cena, která by se měla pohybovoat okolo hranice 360 euro, což je zhruba 9 500 Kč. Další informace o telefonu vám přineseme přímo z tiskové konference v Berlíně.

Jiří Hrma

5 komentářů

  1. Tak bez 3,5mm jacku to pre veľa ľudí nebude alternatíva k P10 …

  2. To pak člověk fakt neví jesli si koupit huawei nebo huawei :DDDD

  3. Tak PR masírka pro lidi co nedohledají že to je stejně jen Huawei třeba bude fungovat. Stejně jako lidé myslí že třeba mezi koncernovými automobilkami je nějaká konkurence. Přitom je to dohodnuté divadlo pro diváky.

  4. Tak to mě bude zajímat srovnání s novým Honorem 8 PRO a jestli si H8 PRO pak obhají cenu o 5 tisíc vyšší

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).