Domů » Bleskovky » Největší změna v dějinách Instagramu? Ve vybraných zemích se přestaly zobrazovat počty lajků

Největší změna v dějinách Instagramu? Ve vybraných zemích se přestaly zobrazovat počty lajků

Instagram v průběhu letošního roku oznámil, že testuje nové designové řešení, které by u příspěvků skrylo počet „lajků“. Společnost nyní novinku rozšiřuje do dalších šesti zemí, a to konkrétně do Irska, Itálie, Japonska, Brazílie, Austrálie a Nového Zélandu. Změna byla dosud dostupná pouze v Kanadě.

instagram new feature hidden like counter

V praxi to znamená, že uživatelé neuvidí počet „srdíček“ u příspěvků ostatních lidí. Stále sice bude možné zjistit, kterým lidem se příspěvek líbí, konkrétní číslo však zůstane skryto. Přehled o oblíbenosti vlastních fotografií či videí budou mít i nadále. Instagram si od novinky slibuje, že se lidé začnou více soustředit na příspěvky samotné, aniž by jejich pozornost sklouzávala ke sledování jejich popularity.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
M
Anonym
M
Offline

Co to znamena v preklade nini? Vzhladom nato, ze zijem v australii tak pozeram ako pozeram, ziadna zmena a stale vidim pocet srdiecok a nini nevidim ziadnu zmenu.