Domů » Bleskovky » Nejnovější příslušenství od HTC pro váš smartphone je… telefon

Nejnovější příslušenství od HTC pro váš smartphone je… telefon

Přáli jste si někdy, abyste váš chytrý telefon nemuseli využívat k přijímání telefonních hovorů? Pokud ano, HTC pro vás představilo příslušenství s označením HTC Mini+, které se bude prodávat za 50 dolarů (zhruba 1 000 Kč bez DPH). S telefonem se spojuje za pomoci Bluetooth (2.1) a umožní vám provádět hovory, zatímco procházíte obsah smartphonu. HTC dodává, že příslušenství je možné užívat i jako spoušť fotoaparátu, laserové ukazovátko a dokonce i jako televizní ovladač, jelikož obsahuje infračervený port.

   

Jedná se již o druhou generaci tohoto zařízení, první byla představena v lednu letošního roku jako příslušenství pro model HTC J Butterfly. Pokud se podobný koncept příslušenství uchytí, třeba se dočkáme přídavného fotoaparátu, abychom nemuseli pořizovat snímky fotoaparátem v telefonu. Pokud vás opravdu nebaví telefonovat se smartphonem u ucha, jistě jste si pořídili nějaké Bluetooth sluchátko, kterých je na trhu široká nabídka.

David Podzimek

2 komentářů

  1. AndyS (neregistrovaný)

    Nahodou… dost dobra vychytavka pro tablety s 3G modulem :) Ono uz Note u ucha vypada trosku divne, natoz mit u ucha prkynko. Mit tablet, sel bych do toho :)

  2. Deaktivovaný účet (01.2013)

    Něco podobného už dáááávno dělají číňani

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).