Domů » Bleskovky » Nejnovější aktualizace Xiaomi Mi Band 4 přidává funkci, po které všichni volali

Nejnovější aktualizace Xiaomi Mi Band 4 přidává funkci, po které všichni volali

Není pochyb, že Xiaomi Mi Band 4 (recenze) je nejen povedeným fitness náramkem, ale také pravděpodobně jedním z nejlepších na světě. A nyní výrobce vydal zbrusu novou aktualizaci, která našince rozhodně potěší.

Xiaomi Mi Band 4 3

V nové verzi firmwaru s číslem 1.0.7.04 konečně přibyla česká lokalizace. Xiaomi Mi Band 4 dále dostává možnost nastavit si, za jak dlouho se ztlumí jeho obrazovka. Na výběr máte mezi 5 až 10 sekundami. Kromě toho přibyly ještě nové ciferníky (jejich nabídku si můžete rozšířit s naším návodem) a vylepšila se podpora pro měření plavání. Sice se jedná o drobná vylepšení, i tak ale musíme ocenit, že se o svůj náramek Xiaomi stará.

Nejnovější update je zatím dostupný pouze v Turecku, ale postupně by měl dorazit i do dalších zemí včetně České republiky a Slovenska.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

14 komentářů

 1. Hodilo by se napsat, že je vypuštěn zatím pouze v Turecku

 2. Odkaz na jednotlivé verzie [odkaz]

 3. Mi band 3 tohle asi nedostane, že ne? Hlavně tu českou lokalizaci

 4. No tak to maj asi v Turecku radost, že to má českou lokalizaci :DDD

 5. A kde je ta funkce, po které všichni volali?

 6. Zajímavé, takže tento update přidá do hodinek podporu češtiny? A kdy bude dostupný u nás?

  • Uveďte prosím svoji přesnou polohu a my ho tam pošleme.

   • Český Brod stále není nová aktualizace. 😀

   • Restaurace U Černého koně, Prokopa Velikého 105 v 15:25 h. na výčepu. Doba trvání 10 minut. Mimořádně a jenom pro vás.
    Podmínky je pouze mít sebou hodinky MiBand 4 a ponechat je výčepnímu.

 7. Ahoj , mam trosku problem – telefon Xiaomi Redmi 5 Plus a Xiaomi Mi band 4 jsem sparovala a “ naramek pripojen“, ale jakmile zavru appku tak “ náramek není pripojen“ !!! Co s tím???
  Mi band 3 mi fungovali skvěle i bez spuštěné appky.
  Udělala sem někde chybu ?
  Děkuji za pomoc

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).