Need for Speed Rivals nabídne multiplayer hraní napříč platformami

Vývojáři ze studia EA včera na herním veletrhu E3 oznámi zbrusu nový díl závodní série Need for Speed: Rivals, který bude lákat především na velmi originálně pojatý multiplayer napříč platformami Android a iOS (včetně tabletů). Zatím nevíme, zda se proti sobě budou moci hráči utkávat přímo v jednom závodu, řešení od EA má spočívat v tom, že zatímco jeden hráč bude brázdit závodní dráhu, druhý se mu v reálném čase ze svého zařízení bude snažit jízdu znepříjemnit, například umístěním překážky na trasu nebo zavoláním policejní hlídky.

EA zatím neupřesnilo, jak to přesně v praxi bude fungovat, ale nápad je to rozhodně zajímavý. Na vydání si bohužel budeme muset počkat až do 19. listopadu, ale rozhodně se máme na co těšit. Více o hře napoví přiložený trailer.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

8 komentářů

 1. Royce (neregistrovaný)

  Hm.. napříč platformami.. z titulky by člověk řekl, že to bude opravdu napříč platformami a ono ne.. jen drojd a ios

  • Peete (neregistrovaný)

   Tak snad časem BB přibude :D

  • Aaron (neregistrovaný)

   WP7 je odepsany a WP8 s 1GB RAM se prodava minimalne. Po tolika letech neuspesneho snazeni Microsoftu a jeho partneru je snad kazdemu jasne, ze s WP se do budoucna nepocita.

  • TomasSX1 (neregistrovaný)

   AARON: :D vtipalek jeden :D

  • rte (neregistrovaný)

   Ale vždyť má pravdu. Je odepsaný.Když si ani za tři roky nedokáže nabrat pořádně zákazníky a ještě navíc zažije restart platformy WP7 vs. WP8…

  • TomasSX1 (neregistrovaný)

   Dovolim si citovat Petra z tejto bleskovyk: [odkaz]

   “WP 8 se od konce roku 2012 začíná teprve rozjíždět díky novým Lumiím 520/620/720. Podíl WP ve Velké Britnii se za poslední období více než zdvojnásobil ze 4% na 8,4% a roste i v USA a celé Evropě. Moc bych se nedivil kdyby byl koncem roku v Evropě a USA kolem 10%.

   [odkaz]”

   “Ale není telefon postavený na téměř novém operačním systému…. Počkej na prodeje WP novinek za dva tři roky…”

  • rte (neregistrovaný)

   Měl by sis osvěžit historii WP 7/8,která se datuje již od 21.10.2010 – tedy skoro tři roky. Tržní podíl za tři roky kolem 5% celosvětově, zvláště pak u MS, je velmi málo.

   Navíc se na letošek plánuje start (nebo již u některých start proběhl) cca 4-5 dalších mobilních platforem, čili boj na samém chvostu prodejnosti bude ještě napnutější…

   Více o WP třeba zde:

   [odkaz]

 2. uni (neregistrovaný)

  NFS NFS co mi to jen připomíná….aha, to je ta série, co po NFSU2 šla do kopru. Jo to už je let…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *