Domů » Bleskovky » Need for Speed Rivals nabídne multiplayer hraní napříč platformami

Need for Speed Rivals nabídne multiplayer hraní napříč platformami

Vývojáři ze studia EA včera na herním veletrhu E3 oznámi zbrusu nový díl závodní série Need for Speed: Rivals, který bude lákat především na velmi originálně pojatý multiplayer napříč platformami Android a iOS (včetně tabletů). Zatím nevíme, zda se proti sobě budou moci hráči utkávat přímo v jednom závodu, řešení od EA má spočívat v tom, že zatímco jeden hráč bude brázdit závodní dráhu, druhý se mu v reálném čase ze svého zařízení bude snažit jízdu znepříjemnit, například umístěním překážky na trasu nebo zavoláním policejní hlídky.

Need for Speed Rivals Trailer - Cops vs Racers (Official E3 2013)

EA zatím neupřesnilo, jak to přesně v praxi bude fungovat, ale nápad je to rozhodně zajímavý. Na vydání si bohužel budeme muset počkat až do 19. listopadu, ale rozhodně se máme na co těšit. Více o hře napoví přiložený trailer.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. Royce (neregistrovaný)

  Hm.. napříč platformami.. z titulky by člověk řekl, že to bude opravdu napříč platformami a ono ne.. jen drojd a ios

  • Tak snad časem BB přibude :D

  • WP7 je odepsany a WP8 s 1GB RAM se prodava minimalne. Po tolika letech neuspesneho snazeni Microsoftu a jeho partneru je snad kazdemu jasne, ze s WP se do budoucna nepocita.

  • AARON: :D vtipalek jeden :D

  • rte (neregistrovaný)

   Ale vždyť má pravdu. Je odepsaný.Když si ani za tři roky nedokáže nabrat pořádně zákazníky a ještě navíc zažije restart platformy WP7 vs. WP8…

  • Dovolim si citovat Petra z tejto bleskovyk: [odkaz]

   „WP 8 se od konce roku 2012 začíná teprve rozjíždět díky novým Lumiím 520/620/720. Podíl WP ve Velké Britnii se za poslední období více než zdvojnásobil ze 4% na 8,4% a roste i v USA a celé Evropě. Moc bych se nedivil kdyby byl koncem roku v Evropě a USA kolem 10%.

   [odkaz]“

   „Ale není telefon postavený na téměř novém operačním systému…. Počkej na prodeje WP novinek za dva tři roky…“

  • rte (neregistrovaný)

   Měl by sis osvěžit historii WP 7/8,která se datuje již od 21.10.2010 – tedy skoro tři roky. Tržní podíl za tři roky kolem 5% celosvětově, zvláště pak u MS, je velmi málo.

   Navíc se na letošek plánuje start (nebo již u některých start proběhl) cca 4-5 dalších mobilních platforem, čili boj na samém chvostu prodejnosti bude ještě napnutější…

   Více o WP třeba zde:

   [odkaz]

 2. NFS NFS co mi to jen připomíná….aha, to je ta série, co po NFSU2 šla do kopru. Jo to už je let…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).