Domů » Články » Jak stáhnout Pokémon GO na Android a iPhone?

Jak stáhnout Pokémon GO na Android a iPhone?

Geolokační hra s prvky rozšířené reality Pokémon GO si od svého uvedení získala miliony hráčů po celém světě, a to je zatím oficiální cestou dostupná pouze v Japonsku, Austrálii, USA a na Novém Zélandě. Evropa a další země by se měly dočkat do konce tohoto týdne, nicméně pokud se vám nechce čekat, máme pro vás návod, jak hru nainstalovat na Android a iOS (iPhone) už nyní. Titul je dostupný zcela zdarma, platí se pouze za nákupy v aplikaci, ale nemusíte se obávat – Pokémon GO se dá skvěle hrát i bez toho, aniž byste museli utrácet peníze.

Pokémon GO
Cena: zdarma
‎Pokémon GO
Cena: zdarma+

Aktualizováno 16. července: Hra Pokémon GO už je oficiálně dostupná v ČR i na Slovenku, stahovat můžete z Google Play či App Store.

Pokémon GO na Androidu a iOS
Pokémon GO na Androidu a iOS

Jak stáhnout Pokémon GO na Android?

1) Instalace hry na Androidu je poměrně jednoduchá. Nejprve je nutné ve vašem smartphonu v nabídce Nastavení – Zabezpečení – Neznáme zdroje povolit instalaci z neznámých zdrojů.

2) Následně si skrze webový prohlížeč v telefonu stáhněte ověřený APK soubor například ze serveru APKmirror.com (červené tlačítko Download APK, link vede na nejnovější verzi 0.33.0 z 8. srpna, která už funguje i na zařízeních s vývojářskou verzí Androidu 7.0 Nougat), který po dokončení stahování z notifikační lišty rovnou otevřete; tím zahájíte instalaci. Po nainstalování už jen stačí spustit hru a vydat se na lov Pokémonů. Máme pro vás také návod, jak jako prvního do sbírky ulovit Pikachu.

Pokud máte k Pokémon GO nějaké dotazy, využijte našeho speciálního fóra, kde můžete o hře diskutovat s ostatními hráči nejen o volbě týmů, ale také o strategiích a případných problémech s instalací či spuštěním.

V případě, že byste si notifikaci o stažení souboru omylem smazali, otevřete správce souborů a přejděte do složky /Download, kde najdete instalační APK soubor, nebo v nabídce s programy otevřete položku Stažené.

Pokémon GO - Get Up and Go!

Jak stáhnout Pokémon GO na iPhone?

1. možnost – nové Apple ID s odlišným regionem

Jelikož je hra zatím oficiálně dostupná jen v Japonsku, USA, Austrálii a na Novém Zélandě, stačí si vytvořit americké, novozélandské nebo australské Apple ID (lze i bez debetní/kreditní karty) přímo ve vašem iPhonu  a hru Pokémon GO si stáhnete oficiální cestou rovnou z App Store. Pokud tak chcete učinit, spusťte App Store v iOS a úplně dole klikněte na své stávající Apple ID a vyberte Odhlásit (Sign Out).

Nyní klikněte na tento link – vede na australský App Store. Po načtení se vám objeví hláška, že aplikace není dostupná, vyberte volbu Změnit obchod (Change Store). Nyní se App Store přepne na australskou verzi, ve které můžete vyhledat hru Pokémon Go. Dále klikněte na Stáhnout a v dialogovém okně vyberte Vytvořit nové Apple ID (Create New Apple ID). Nyní se proklikejte postupem registrace nového Apple ID, které na konci potvrďte kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu, jež vám přijde na zadanou e-mailovou adresu. Jakmile tento proces dokončíte, můžete si stáhnout Pokémon GO.

Doplnění: je nutné, abyste dialogové okno pro vytvoření nového Apple ID vyvolali skrze stažení bezplatné aplikace (po tom, co se odhlásíte se svým původním Apple ID). V opačném případě vám u bankovní karty nebude nabídnuta volba „None„.

2. možnost – instalace z neoficiálního zdroje

1) Z iPhonu přejděte na tuto stránku (pokud se vám objeví Error 522, klikněte na zelené tlačítko v pravém horním rohu – Retry for a live version). Vyskakovací modré okno s nabídkou instalace HiPStore aplikace můžete zavřít.

2) Nyní klikněte na modré tlačítko Download Now. Následně se na displeji na několik vteřin objeví Processsing…, a pak už jen vyberte, zda máte Jailbreak či nikoliv a znovu klikněte na Download Now.

3) Dále potvrďte „Otevřít tuto stránku v App Store“ a následně hlášku „app.rezcdn.com chce nainstalovat Pokémon GO“ – klikněte na Instalovat.

pokemon-sets

4) Vyčkejte, než se hra do vašeho iPhonu nainstaluje (chvíli to zabere). Nám se instalace povedla až na několikátý pokus, zřejmě kvůli přetížení serverů poskytovatele instalačního souboru.

5) Když byste nyní hru spustili, objeví se hláška o nedůvěryhodném vývojáři Yestech Technology Joint StocK Company.

6) Přejděte do nabídky Nastavení – Obecné –  Profily & správa zařízení, kde vyberte Yestech Technology Joint StocK Company a klikněte na Důvěřovat. Nyní již můžete spustit hru a v tomto článku vám prozradíme, jak jako prvního Pokémona ulovit Pikachu.

Pokud máte k Pokémon GO nějaké dotazy, využijte našeho speciálního fóra, kde můžete o hře diskutovat s ostatními hráči nejen o volbě týmů, ale také o strategiích a případných problémech s instalací či spuštěním.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

101 komentářů

 1. Paulie88 (neregistrovaný)

  Né že by mě ta hra nějak zajímala, ale vypadá to že zajímá sakra hodně lidí, takže škoda těch chudáků s mrtvým WP co si toto budou chtít zahrát a tak si budou muset koupit mobil s androidem a WP prostě zahodit do kanálu :(

  • 1Opic (neregistrovaný)

   Děkuju, to jsem potřeboval trochu toho pochopení a útěchy, že myslíš na nás chudáky s WM (WP).

  • Pastor (neregistrovaný)

   Už všichni windows-áci házíme kvůli tomu mobily do kanálu….To víš že jo, tu radost ti bohužel neudělám!

  • Kuboun (neregistrovaný)

   Nikdy mě pokémoni nebrali a právě kvůli tomu jsem sáhl po lumči. Tady je snad nikdy nepotkám :)

  • „Nikdy mě pokémoni nebrali a právě kvůli tomu jsem sáhl po lumči. Tady je snad nikdy nepotkám :)“

   Dlouho jsem tady nečetl takový smýšlený blábol ????????

  • Tomas (neregistrovaný)

   No a my ostruzinaci mame taky docela smulu

 2. Los frajeros (neregistrovaný)

  No všechno jde do té doby než chcete dokončit registaci nového apple ID pak to stejně chce kartu nejde dát bez

  • Kdepak, při registraci nového Apple ID přímo z iPhonu jsem u typu karty vybral None (žádná) a účet se vytvořil :)

  • Jméno neznámé (neregistrovaný)

   Všechno jsem takhle udelala, ale kdyz jsem klikla na „next“ tak se to uz asi 5 minut načítá a nic to nedelá

  • kamos (neregistrovaný)

   Proto bych využil toho neoficiálního odkazu, kde není registrace nutná. Mě to taky nechtělo dotáhnout registraci na Apple ID.

  • Ono to vypadá, že teď je jedinou možností nové Apple ID (nebo vyčkat na oficiální vydání). Neoficiální zdroj má nyní dost přetížené servery a instalaci hry se nedaří dokončit.

  • Michal (neregistrovaný)

   nesmis vytvaret novy ucet ale neregistrovany jit do appstore, kliknout na download jakekoli free appky a pri vyzve o prihlaseni zvolit vytvorit novy ucet…. nyni je zde moznost zvolit u payment – NONE

 3. Šimon Chaloupka (neregistrovaný)

  Když vše udělám podle toho návodu na neoficiální odkaz a kliknu na download now tak se zobrazí K app.rezcdn.com se nelze připojit. zřejmě to je kvůli přetíženosti serverů. Snad ta hra vyjde během týdne i v našich končinách.

  • Je to tak, také jsem to teď zkoušel a neprošlo to ani na 10. pokus. Takže je lepší zkusit vytvořit nové Apple ID, nebo počkat na oficiální vydání, které by snad mělo být do konce týdne (pro Evropu, tak snad bude součástí i Česká republika).

 4. David (neregistrovaný)

  Chci se zeptat, zda je instalace na iphone přes odkaz pro zařízení nezávadná, jestli se nestáhne nějáký vir nebo tak. Děkuji

  • Dobrý den, na Redditu to řešili a stahovaný soubor je shodný s tím, který je na App Store, takže by to mělo být zcela v pořádku (jinými slovy, všechny odkazované soubory z tohoto článku by měly být nezávadné) :)

 5. Hájnz (neregistrovaný)

  Díky na androidu to fičí perfektně. Jen doma v posteli jsem měl dva pokémony :D

 6. Ondřej (neregistrovaný)

  Při registraci na officiální IOS se mi nechce zobrazít způsob platby ,,none“ prosím poradíte? :)

  • A kde registraci provádíte? Já to testoval přímo v iPhonu a kromě typů karty (Visa/Master Card…) tam byla i možnost None :)

  • Ondřej (neregistrovaný)

   Provádím ji normálně jak je postup, vše vyplňuji v pořádku ale nechce se mi tam ukázát prostě platba none a registraci provádím v Ipadu na tom australském obchodu.

  • Tak to netuším, v čem je problém. Zkuste to ještě podle oficiálního postupu přímo od Applu [odkaz]

  • Marek Slivanský (neregistrovaný)

   Ze zkušenosti tam volba None není, pakliže se dá registrovat přímo nový účet. Místo toho je potřeba dát stahovat nějakou free aplikaci a v tu chvíli by v registračním formuláři měla přibýt právě volba None.

  • Máte pravdu, já klikal na stažení aplikace, kdy mi to pak nabídlo vytvoření nového Apple ID a volba None tam byla. Možná tedy v tom bude kámen úrazu :)

 7. janav (neregistrovaný)

  dobry den, aplikaci jsem si stáhla přes nový apple ID, vše ok, apku jsem otevřela, přihlasila se přes google ale ted mi to hlasí „our servers are humbled by your incredible resposńse. we are working to resolve the issue. please try again soon.“ mám to chápat, že je server přetížen a hra nejde spustit? díky, Jana

 8. Samuel (neregistrovaný)

  kdyz to nainstaluju s
  z teto stranky na ktere je tu odkaz tak to stahnu chci to otevrit ale napise mi to toto: PŘI ANALÝZE BALÍČKU DOŠLO K CHYBĚ. nevíte čím to muže byt?

  • Zkuste soubor stáhnout znovu. V Nastavení jste povolil instalaci z neznámých zdrojů?

  • johny (neregistrovaný)

   Ukazuje mi to to stejne. A muzu stahovat kolikrat chci. A instalaci z neoverenych zdroju mam povolenou..tak nevim co s tim delat.

 9. Lucie (neregistrovaný)

  Me to taky nepustilo s novou registraci do konce vytvoreni noveho uctu :(
  Achjo, poprvi trochu zavidim andojdakum :))

  • Zkuste po odhlášení z AppStore kliknout na stažení libovolné free aplikace, mělo by vám to pak nabídnout vytvoření nového Apple ID, a tam už by volba None měla být dostupná.

 10. Nwm jak se jmenovat :D (neregistrovaný)

  Je tu problem s tim ze kdyz tu aplikaci spustim mam cernou obrazovku nevi nekdo co s tim?

 11. Gura (neregistrovaný)

  Aplikace nelze nainstalovat, zkouším 2. možnost – instalace z neoficiálního zdroje…iphone 4S verze 8.1.3…a navic v OBECNE nemam Profily & správa zařízení..nejaky jiny navod? jak to povolit?díky

 12. Daniel (neregistrovaný)

  Stáhl jsem to uplně vpohodě, ale když chcu kliknout na tlačítko „Instalovat“ tak na něj nelze kliknout, nevíte někdo co stím je? :/

 13. Hana (neregistrovaný)

  Mě se nejde registrovat????????????

  • Hana: Servery jsou občas přetížené, tak to chce zkoušet. Já měl dnes také během dne několikrát problém s přihlášením :)

 14. Steev (neregistrovaný)

  Aplikaci jsem stahl , nove apple id nemam ani nechci , a kdyz chci aplikaci nainstalovat tak zacne instalace a u konce to napise aplikace nelze nyni nainstalovat – hotovo nebo zkusit znovu , jakoby to bylo nekde zakazane kdyz to neni z app storu nevite nekdo jak to povolit stejne jako na androidu instalace z neznameho zdroje ?

  • Tohle se mi dělo taky a mohou za to přetížené servery. V jednom fóru jsem četl, že to nějaký uživatel zkoušel přes hodinu pořád dokola, až se mu to podařilo. Nové Apple ID asi bude nyní dostupnější metoda, nebo ještě pár dní vyčkat na ofiko vydání.

 15. Ins.. (neregistrovaný)

  jakou verzi iOS potřebuji? a jde to na iPhone 4? v půlce stahovani mi to napíše že appku nelze stahnout

  • Marketa (neregistrovaný)

   IOs 8 minimalne
   Mam ted nahradni iPhone s iOs 7 a svuj v opravne s 8 takze jsem dost nastvana :D

  • Přesně tak, z App Store: Requires iOS 8.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

 16. Marketa (neregistrovaný)

  Upozornuju Apple lidi, ze app pozaduje minimalne iOs 8 :) :D
  Takze i to muze byt u nekoho chybou :)

 17. roman (neregistrovaný)

  Stáhl jsem chci nainstalovat ale nejde to nereaguje, jen zrušit funguje… na android a mám Honor 7

 18. Aria (neregistrovaný)

  Zkoušela jsem to stahovat několikrát a vždy když jsem to chtěla otevřít, tak mi to hlásí „Při analýze balíčku došlo k chybě“ co s tím?

  • Zkusit znovu stáhnout, APK soubor může být poškozený. Případně jej stáhnout přes PC a pak zkopírovat do telefonu a přes nějakého správce souborů nainstalovat.

 19. Lukas (neregistrovaný)

  Po spuštění hry na androidu naběhne reklama s obrázkem „the pokemon company“ pak černá obrazovka. Co s tím? Děkuji za odpověď.

 20. Hanka (neregistrovaný)

  Take mi zo nejde, ani na tabletu, ani na telefonu, oboji Android. Na telefonu mi vyskakuje „pri analyze balicku doslo k chybe“, nekolikrat jsem to zkousela a je to stale dokola. A na tabletu je vse ok do doby, kdy mi najede logo spolecnocnosti a zcerna obrazovka. Takze asi odinstalovat a smirit se s tim, ze to nepujde?

  • Bohužel netuším, čím by toto mohlo být. Možná bych ještě zkusil APK stáhnout z jiného zdroje, ale pozor na malware. Já soubor stahoval z APKmirror a vše proběhlo naprosto bez problémů.

 21. Karolína (neregistrovaný)

  Právě jsem si to stáhla odsud do svého androidu, dám instalovat chvíli běží instalace a pak to napíše, že aplikaci nelze nainstalovat. Mám povolenou instalaci z cizích zdrojů, už jsem to zkoušela několikrát a stále to stejný, co s tím?

 22. Dnes vyšla nová verze Pokémon GO pro Android (0.29.2, původní měla označení 0.29.0). Odkaz pro stažení v článku jsem aktualizoval na nejnovější verzi, a pro jistotu link pro stažení přidávám i sem (jedná se o ověřený zdroj) ==> http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-2-release/pokemon-go-0-29-2-android-apk-download/

 23. Miroslav (neregistrovaný)

  Dobrý den, při instalaci se mi zhruba ve 3/4 ukáže chybová hláška „Aplikaci nelze nainstalovat.“ Co byste mi doporučil, pane Hrmo?

  • To vypadá, že hra je z nějakého důvodu není kompatibilní s vaším telefonem. Bude tedy nutné vyčkat, než vývojáři vydají opravu, případně než se hra ofiko dostane do českého Google Play.

 24. Petr (neregistrovaný)

  Taky to po vas chtelo google ucet? Nebo to je nejaky malware?

 25. Filip (neregistrovaný)

  Nainstalovalo se mi to, ale když to spustím, tak se po chvilce vypne… Nevíte proč?

 26. Tomáš (neregistrovaný)

  Proč mi to nejde podle tohoto postupu stáhnout ? Kliknu na červený tlačítko stáhnout na apk mirror a nejde to

  • Teď jsem to ověřoval a z APKmirror mi stahování normálně funguje, tak netuším, proč vám to nejde. Leda to zkuste stáhnout přes PC a pak soubor přesunout do telefonu a nainstalovat ručně.

 27. Tom (neregistrovaný)

  Tak na android to nelze nainstalovat Požadavky jsem splnil Ale vždy chyba balíčku došlo k chybě

 28. Mot (neregistrovaný)

  Ahoj :) pro jaký android je hra určená ? chtěl bych to vědět :) (myslím třeba A,A4.4,A5,A6
  předem děkuji

 29. bob (neregistrovaný)

  No pěkný. Renomovaný magazín publikuje návody, jak stahovat aplikace nelegálně. Ale je to „hit“, aplikace je zdarma, tak je to přeci v pořádku.

  • Dobrý den, odkazy ke stažení publikovala i většina zahraničních webů – o hru je zkrátka zájem a hráči zatím nemají jinou možnost, než využít instalace z neoficiálních zdrojů. A tenhle postup není nijak ojedinělý. Nejen my, ale i další weby často linkují odkazy na stažení novějších verzí bezplatných aplikací, když ještě nejsou na Google Play. Na tom snad není nic špatného.

 30. Kateřina (neregistrovaný)

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kde může být problém, když mi hra nejde spustit? Mám Asus Zenfone 5 s androidem 4.4.2.Hra se nainstaluje, začne se spouštět ale nikdy se nespustí.. Děkuji

  • To opět vypadá na problém s (ne)kompatibilitou s vaším telefonem. Nezbývá, než vyčkat, až vývojáři vydají novější verzi, která problém (snad) vyřeší.

 31. Pro všechny čtenáře a hráče Pokémon GO jsme připravili nové fórum, ve kterém můžete řešit problémy s instalací a spouštěním, diskutovat o hře, strategiích a jednotlivých frakcích. Naleznete jej zde [odkaz]

 32. Katy (neregistrovaný)

  Netuší někdo, jestli ta hra je provázaná s ID? Tedy, teď hraju staženou v australske app storu, ale až pak bude možnost stáhnout hru přes appstore pro Evropu, jestli se data dají ze hry nějak přenést jako třeba u pocket ID? Asi je to složitě řečeno, ale tak složitý to není ????

 33. Ladislav (neregistrovaný)

  Kdyz to stahnu a chci to naistalovat tak mi to pise chyba balicku

 34. Karel (neregistrovaný)

  ahoj mám mobil aligator s4070 s androidem 5.1 lollipop hru sem nainstaloval vytvořil postavu a jak je ten začátek jak ti tam něco říka pofessor tak sem chtěl jít chytit ty 3 pokémony ale mě se ta hra vypne vždy když chci jít chytit ty pokémony nevíte čím to je? nemám slabej mobil nebo já fakt nevim

  • Karel (neregistrovaný): Co ti na to říci. S 0,5GB RAM je zázrak, že se ti to vůbec spustí, takže se nediv, že když začne nějaký složitější scénář, že to jde do kopru. Fakt to chce trochu soudnosti:) Obecné pravidlo je (a křičí se o tom fakt všude), Android s 2GB RAM, jinak není v zásadě co řešit a je to krám.

 35. Karolína (neregistrovaný)

  Nejde mi se zaregistrovat
  Vždy když kliknu na registrovat tak se mi otevře jejich stránka a píše mi to že mám přijít znovu za hodinu chodím tam pořad a nwjde to nevíte jak se tam zaregistrovat jinak?

  • Karolína (neregistrovaný)

   Android – lenovo p70

  • Pony (neregistrovaný)

   Možná přetížené servery?

   Neporadím ti, ale můžeš mi prosím až to rozchodíš, napsat jestli ti na tvém Lenovu P70 funguje AR mód? Myslím zobrazení Pokémona na kameře.

 36. luke (neregistrovaný)

  Zkoušel to někdo na iPhone 4 starej ale třeba :D

 37. DB (neregistrovaný)

  Jak vymazat svou postavu a hrat odznova? prihlasil jsem se pres google a nejak nemuzu smazat postavu abych mohl hrat odznova :-)

 38. Niki (neregistrovaný)

  Zdravím. Staženo mám ale chce to po mě zadaní data a roku a to už mi nejde odkliknout ????

  • Miki (neregistrovaný)

   zdarec. Mi to ještě odkliknout jde, ale pak mi to spadne.

 39. Jarda (neregistrovaný)

  Az bude pokemon go oficialne spusten v evrope, bude mozne pokracovat v hrani s postavou, kterou jsem registroval pres google, kdyz mam ios?

 40. Vlada (neregistrovaný)

  Cau, hele jak si zase dam zpatky ten ceskej app store? udělal jsem to všechno a jak se ted vratim zase na ten ceskej kde se prihlasim ke starym udajum.

  Dik

 41. Lilly (neregistrovaný)

  Ahoj, chci se zeptat, stahla jsem si pokemon go pomoci vytvoreni US id..Platebni kartu jsem dala jako none..Ale ted mi doslo, budu vlastne moct nakupovat v shopu? Zkousela jsem zadavat kartu a s US idckem mi to proste zamitaji..Co s tim? :( diky

 42. ... (neregistrovaný)

  Dobrý den, mě se to nechce stáhnout mám tam processing asi tak 15 minut co mám dělat? :/

 43. Blader (neregistrovaný)

  Vše udělám podle návodu ,ale když na to potom kliknu ( abych to nainstaloval) napíše Soubor nelze otevřít … nevíte čím by to mohlo být ? Děkuji za odpověď !

 44. Michal (neregistrovaný)

  Prosím vás, poraďte mi někdo, jak mám verifikovat to nový apple ID, když ověřovací instrukce a kód choděj právě na to ID a do něj se nedostanu bez toho ověření. Dík.

 45. Tereza (neregistrovaný)

  Pokemon Go mi nejde vůbec stáhnout ano mam android ale proc mi nejde stáhnout?

 46. LifeplusTV (neregistrovaný)

  Dovolil jsem si vytvořit návod jak stáhnout pro iOS z Apple Store bez nutnosti vytvářet vlastí Apple ID. [odkaz]

 47. Miki (neregistrovaný)

  Zdarec. Mám dotaz. Proč mi to nejede na Huawei P6 ? Stáhnu, otevřu a udělám postavu zadám datum narorezení a po odsouhlasení okna “ onboars_avatar_already_set“ se hra vypne a skočí mi mobil na základní obrazovku. Nevíte čím to je někdo ? Díky za info.

 48. Offi (neregistrovaný)

  Zdravím chci se zeptat stahoval jsem hru 12.7 z App store USA. A vidím že 13.7 vyšla new verze pro Android. Nevíte vyšla i new verze na iOS ? Jestli se mám zase přehlásit a aktualizovat. Diky

 49. martin (neregistrovaný)

  Ahoj,mam problem mam huawei p8 light když spustim hru tak se mi objevi upozorneni failed this location. Nevíte nekdo cim by to mohlo být ? Prvni den hra fungovala normálně

 50. Onder (neregistrovaný)

  Caute mam takyto problem že ked to stiahnem šetko pohoda potom dam inštalovať a potom toto je to screenshot [odkaz] aplikacia nieje nainštalovana žiadne rady ?

 51. Párok (neregistrovaný)

  [odkaz]
  Návod ako si skúsiť pokemon go na PC ! :)

 52. Fujinee (neregistrovaný)

  kolik to má MB? díky :DDDD

 53. Martina (neregistrovaný)

  Zdravim mam galaxy s5 mini s android 5.1 a playstore mi porad pise ze aplikace neni kompatibilni. Co s tim?

 54. Kuriak (neregistrovaný)

  Vie mi niekto poradiť?
  V hre mi nonstop vypisuje gps signal not found, aj ked gps signal mam zapnuty, a ide, pretoze to vidim na inych aplikaciach. Skusal som uz vsetky možné nastavenia a spôsoby podla článkov a videí (či už aj možnosti nastavení pre vývojára, atď … ). Vobec netuším v čom je problém…. Vďaka za rady a tipy.

 55. Pokemon Go (neregistrovaný)

  Na androida jsem instaloval podle navody na [odkaz] a seknul se cely telefon ma s tim nekdo zkusenost?

 56. Eliška (neregistrovaný)

  Dobrý den mam dotaz jak si mam stáhnout pokémon go na tablet který má Windows 1 jde to vůbec?

 57. Aneta (neregistrovaný)

  Ahoj, mám dotaz, hrála jsem pokémon Go na jednom telefonu a teď si ho chci stáhnout na druhý, protože ten první není můj, ale nechci přijít o nasbírané pokémony. jak se přihlásit starými údaji? chce to po mě novou registraci
  díky

 58. pavel (neregistrovaný)

  mam to stahle ale zadam datum narozeni a pak se mi obevi pokemon trainer club a ja nevim co s tim porad te mi prosim a dik

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).