Sledujte nás na YouTube

Pokémon GO: Zvolte si Pikachu jako svého prvního Pokémona (návod)

[box type="success" align="" class="" width=""]Návod: Jak stáhnout Pokémon GO na Android a iPhone[/box]

[box type="success" align="" class="" width=""]Pokémon GO – Velký průvodce pro hráče[/box]
 • [box type="success" align="" class="" width=""]Návod: Jak stáhnout Pokémon GO na Android a iPhone[/box]
 • Pikachu jako váš první Pokémon? Je to snadné!
 • [box type="success" align="" class="" width=""]Pokémon GO – Velký průvodce pro hráče[/box]

  po spuštění byla hra v USA nainstalována na 5 % zařízení s Androidem – pro srovnání, populární seznamovací aplikace Tinder je v USA „pouze“ na 2 % zařízení s Androidem, a je velice pravděpodobné, že brzy v počtu aktivních uživatelů překoná i Twitter. Mimochodem, akcie Nintenda od vydání hry vyletěly o více než 20 procent (více informací).

  Počet denních aktivních uživatelů – Pokémon GO vs. Twitter
  Počet denních aktivních uživatelů – Pokémon GO vs. Twitter

  I když v Evropě zatím Pokémon GO není oficiálně dostupný, neoficiální cestou jej lze hrát na iPhonech i zařízeních s Androidem. I v České republice a na Slovensku se titul těší obrovské popularitě a dobrou zprávou je, že už na konci tohoto týdne bychom se měli dočkat oficiálního vydání také pro Evropu.

  Pikachu jako váš první Pokémon? Je to snadné!

  Po instalaci a prvním spuštění hry (pozor na podvodná APK) si nastavíte svou postavu a následně si promluvíte s profesorem Willowem, který vám umožní chytit si svého prvního Pokémona. Na výběr dostanete Bulbasaura, Charmandera a Squirtla, nicméně tyto Pokémony nelovte. Nevšímejte si jich a jednoduše od nich v reálném světě odejděte pryč.

  Trojice Pokémonů se bude neustále zjevovat okolo vás, na což vás vibracemi upozorní i samotná hra, nicméně pokud vytrváte a necháte je takto zmizet a znovu se zase objevit pětkrát (je potřeba urazit vzdálenost okolo 600 metrů), objeví se společně s nimi na mapě také Pikachu, kterého můžete ulovit a on se tak stane vaším prvním Pokémonem.

  Pokud máte k Pokémon GO nějaké dotazy, využijte našeho speciálního fóra, kde můžete o hře diskutovat s ostatními hráči nejen o volbě týmů, ale také o strategiích a případných problémech s instalací či spuštěním.

  Jiří Hrma

  Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

  8 komentářů

  1. Tomas (neregistrovaný)

   Kam len tento svet speje – ľudia spamätajte sa!!!!!

  2. Janiicek (neregistrovaný)

   Pokemoni byli v dětství moje nej…. :D tenkrát začali když jsem byla asi v třetí třídě, pro mě je to jako návrat do dětství… :D zastydlá puberto vítej… :D

  3. Lukáno (neregistrovaný)

   Janiicek: Přesně moje slova :)

  4. Lukáš (neregistrovaný)

   Nevím co je komu do toho co kdo hraje. Ještě jsem tuto hru neviděl hrát u dětí. Pořád potkávám normální chlapy. Já osobně jsem herpetolog, kaktusář a rybář. Tak nevím proč bych měl být magor jen proto že to hraji. A Vy co máte pořád nějaký kecy. Platíte za mě ty data? Ne!!!! Tak prostě jen řekněte že je to blbost a neurážejte ty co to hrají že jsou blbý. Prostě každého baví něco jiného.

   • Janči (neregistrovaný)

    Trefná odpoveď :) Možno to aj aj hrajú ale sa to hanbia priznať pretože nedospeli do dalšieho levelu ako sa povie…

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *