Domů » Bleskovky » Naučte se španělsky s novou aplikací Español pro Android

Naučte se španělsky s novou aplikací Español pro Android

Na Google Play se před několika hodinami objevila nová česká aplikace od Juraje Krivdy a Michala Mátla, kterou ocení zejména začátečníci a středně pokročilí uživatelé, jež se chtějí zdokonalit ve Španělštině. Program nabízí přes tisícovku užitečných spojení a frází, které vám pomohou při základní komunikaci ve Španělsku.

Jednotlivé fráze a větná spojení jsou rozděleny do 27 kategorií (základní konverzace, dovolená, práce, rodina, město, sporty, čísla, barvy…), vše si navíc můžete poslechnout a naučit se tak správnou španělskou výslovnost.

  

Aplikace je na Google Play k dispozici za 1,81 EUR. Pokud program zakoupíte, můžete do komentářů napsat své hodnocení a nápady na další vylepšení.

¡No tengáis miedo de empezar con español! Os deseo mucha suerte!

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Vypadá dobře. Italština se neplánuje? :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).