Natáčení keynote k iPhone 14 jede na plné obrátky. Novinek ale bude mnohem více

apple keynote steve jobs theatre official

Podzim se blíží, což znamená také představení nových iPhonů 14. Podle informací, které přinesl známý novinář z Bloombergu Mark Gurman, Apple rozhodně nezahálí a na svou tradiční tiskovku, která by se i tentokrát měla odehrát v září, se již pilně připravuje. Gurman totiž tvrdí, že firma z Cupertina už začala keynote předtáčet, neboť od vypuknutí koronavirové pandemie se z pochopitelných důvodů všechny akce neodehrávají před živým publikem, maximálně značně redukovaným.

iphone 14 leak vyrez double jon prosser ian zelbo
iPhone 14 údajně dostane přepracovaný výřez

Ačkoli největší vlna pandemie již opadla, Apple se evidentně k živým představením ještě nějakou dobu nevrátí. Z pravidelného Gurmanova newsletteru PowerOn lze ještě vyčíst, že představení iPhonů 14 a Apple Watch by se mělo odehrát v první polovině září. Dle Gurmana má nicméně Apple v plánu rovnou dvě podzimní konference, přičemž ta druhá se odehraje o měsíc později a bude zaměřená především na Macy a iPady.iphone 14 leak vyrez doubleNepřehlédněte

Takhle má vypadat iPhone 14 Pro. Máme detailní obrázky

Co můžeme od nových iPhonů 14 očekávat? Jmenovaný novinář se domnívá, že iPhone 14 a iPhone 14 Pro konečně dostanou Always-On displej a redesignovaný výřez, přičemž vylepšení se pochopitelně dočkají také fotoaparáty. V případě Apple Watch Series 8 bychom se mohli dočkat teploměru, avšak Apple Watch SE příliš mnoho změn oproti předchůdci nepřinesou. Překvapením by mělo být představení outdoorových Apple Watch Pro s odolnějším titanovým tělem, rozměrnějším displejem a větší baterií.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku