Domů » Bleskovky » Nástupce oblíbeného Pocophone F1 znovu ve hře. Dočkat bychom se měli příští rok

Nástupce oblíbeného Pocophone F1 znovu ve hře. Dočkat bychom se měli příští rok

V roce 2018 byl představen pro mnohé jeden z nejlepších a pravých zabijáků vlajkových lodí. Nejedná se o nic jiného než Pocophone F1, který nabízel maximální výkon, slušný fotoaparát, dobrou výbavu a hlavně vynikající cenovku. Sice neoplýval elegancí a k dokonalosti bylo docela daleko, ale pro mnohé se jednalo o perfektní poměr ceny a výkonu. V roce 2020 bychom se podle zástupců Pocophone konečně mohli dočkat modelu F2.

Pocophone F1 byl pro mnohé králem poměru ceny a výkonu. Přímého nástupce se (zatím) nedočkal

Šéf společnosti Pocophone Alvin Tse, se na Twitteru pochlubil, že v roce 2020 ještě o „Poco uslyšíme“. Tse sice nijak nespecifikoval, o jaký model se bude jednat, ale internetem se už šíří zvěsti o pokračovateli modelu se jménem F2. Spekulacím pomáhá i fakt, že tweet byl zanedlouho smazán a vedení Pocophone nám zřejmě něco tají.

Pocophone F2 bude možná modelem střední třídy. Třeba se však dočkáme překvapení a nasazen bude vlajkový čipset.

Fanoušky původního modelu však zřejmě nepotěší, že novinka by si měla vystačit s procesorem Snapdragon 765G. Ten sice nabízí dostatek výkonu a v běžném provozu byste rozdíl oproti Snapdragon 855 nebo chystanému Snapdragonu 865 poznali jen těžko, ale i tak se jedná o drobný ústupek, které některé kupující může odradit. Zatím neznáme přesné informace, ale pokud je nějaký model opravdu plánovaný, budeme se jistě dozvídat postupně víc a víc podrobností.

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

3 komentářů

  1. Naštěstí dorazilo velmi povedené Realme, X² je se svojí cenovkou bezkonkurenční.

  2. Pouzivam jiz jednicku pres rok, skvely telefon v pomeru cena/vykon. Ovsem, posledni dobou se zacinal zadychavat. To znamena, ze plni ukoly o par sekund pozdeji, asi po nem uz chci moc :) Cili bez SD865 a NFC, novy telefon jiz nechci :)

  3. Tomáš Štěrba

    Já sakra čekám než nějaký výrobce tyrobi nějaký „pocotab“. Protože tohle je recept vhodný hlavně pro tablet. Co potřebujete? Display aspoň s FullHD, výkony procesor a to je všechno. Foťáky a podobně serepeticky jsou dobrý možná tak pro čínský turisty. Normálnímu uživateli by stačily základní. Dop za slušný peníz a máme tu bestseller.
    Takhle postavených telefonu je už hromada. Tablet žádný. To je samej osekanej křáp za premrstenou cenu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).