Domů » Bleskovky » Náramky Xiaomi Mi Band mají problém s notifikacemi. Víme, jak jej vyřešit

Náramky Xiaomi Mi Band mají problém s notifikacemi. Víme, jak jej vyřešit

Nejnovější verze operačního systému Android 10 přináší spousty nových funkcí a řadu optimalizací. Tyto změny na vlastní kůži pocítili majitelé náramků Xiami Mi Band 3 a 4, kteří měli s novým systémem od Googlu problém s kompatibilitou. Ta se projevovala zejména problémy s vibracemi a notifikacemi, avšak pouze s uživatelskou nadstavbou MIUI 11.

xiaomi mi band 4

Jak už to bývá s fitness náramky, kromě měření denní a sportovní aktivity slouží také jako notifikační centrum. Uživatelé smartphonů s Androidem 10 a náramků Xiaomi Mi Band 3 a 4 však začali hlásit problém – často se jim stávalo, že neobdrželi notifikace ze zpráv, ale i aplikací WhatsApp či Facebook Messenger.


Nepřehlédněte: Recenze Xiaomi Mi Band 4: návrat krále

Tyto problémy vyústily v hromadu stížností a výrobce konečně přispěchal s řešením. Ze strany uživatele je nutné udělit povolení pro notifikace aplikaci Xiami Sport v prostředí MIUI 11, a to následovně:

 

  1. Otevřete nabídku Nastavení v MIUI 11
  2. Do vyhledávače zadejte „Notifikace“
  3. Z výsledků vyberte „Nastavení práv pro notifikace“, a následně vyberte aplikaci „Mi Sports App“ z nabídky
  4. Dále doporučujeme zkontrolovat, zda máte povolená všechna oprávnění pro aplikaci v nastavení notifikací


Martin Šlat

Milovník technologií, seriálů a fantasy literatury. Tak trochu bloger a amatérský fotograf. iOvce, která nepotřebuje mít nejnovější produkty od Applu a nehaní ostatní platformy, protože ví, že svět nejsou jen nakousnutá jablka – proto využívejte své technologie v míru.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zlychlapec
Uživatel
zlychlapec

Ty maj problém úplně se všim :D Hroznej šmejd tenhle výrobek… Ostatně jako jakejkoliv jinej fitness náramek. Hodinky s mikimausem jsou užitečnější.

Mag.net
Uživatel
Mag.net

Co to tady meleš? Fungujou úplně vpohodě.