Domů » Články » Nalaďte si nový díl pořadu SMARTmania už dnes v 17:30 na TV Óčko

Nalaďte si nový díl pořadu SMARTmania už dnes v 17:30 na TV Óčko

Na začátku dubna jsme na televizi Óčko odstartovali nový pořad SMARTmania, který se věnuje novinkám ze světa moderních technologií. Už dnes v 17:30 na Óčku startuje třetí díl, ve kterém otestujeme smartphone Xiaomi Mi 9, který láká na skvělý poměr ceny a výkonu. Ukážeme vám novinky od Samsungu přímo z Milána, zaměříme se na extrémně rychlé mobilní nabíjení a představíme vám jednu z nejočekávanějších mobilních her letošního roku.

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Záznamy všech odvysílaných dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mex
Anonym
Mex
Offline

Fakt jste museli jit do televize, kterou vlastni soudne uznany STBak a tresne stihany predseda vlady? Stydte se!

Vymeteno
Anonym
Vymeteno
Offline

Ty budes mit dobre vymeteno v palici. Proc do toho tahas politiku, omg? To by pak clovek nesmel cist idnes a tunu dalsich medii. Ale chapu, nekteri lidi proste maji omezeny nazory, ale stydet by ses za sebe mel spis ty sam.

Mex
Anonym
Mex
Offline

Stranicky tisk ANOfertu muze cist doopravdy jenom STBakuv prisluhovac.