Domů » Články » Nalaďte si nový díl pořadu SMARTmania už dnes v 17:30 na TV Óčko

Nalaďte si nový díl pořadu SMARTmania už dnes v 17:30 na TV Óčko

Na začátku dubna jsme na televizi Óčko odstartovali nový pořad SMARTmania, který se věnuje novinkám ze světa moderních technologií. Už dnes v 17:30 na Óčku startuje třetí díl, ve kterém otestujeme smartphone Xiaomi Mi 9, který láká na skvělý poměr ceny a výkonu. Ukážeme vám novinky od Samsungu přímo z Milána, zaměříme se na extrémně rychlé mobilní nabíjení a představíme vám jednu z nejočekávanějších mobilních her letošního roku.

SMARTmania na TV Óčko (upoutávka)

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Záznamy všech odvysílaných dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

12 komentářů

 1. Fakt jste museli jit do televize, kterou vlastni soudne uznany STBak a tresne stihany predseda vlady? Stydte se!

  • Ty budes mit dobre vymeteno v palici. Proc do toho tahas politiku, omg? To by pak clovek nesmel cist idnes a tunu dalsich medii. Ale chapu, nekteri lidi proste maji omezeny nazory, ale stydet by ses za sebe mel spis ty sam.

 2. Stranicky tisk ANOfertu muze cist doopravdy jenom STBakuv prisluhovac.

 3. 100% souhlas :-)

 4. Ocenil bych raději youtube kanál :)

 5. Přesně, s tím paktování se s Babišovou televizí jste šlápli vedle. Už jen kvůli tomu se na to prostě nebudu koukat, i když by to jinak mohlo být potenciálně zajímavé.

  • Neotravuj tady s nějakou politikou. Jediný, kdo šlápnul vedle jsi tak ty. Na co ty se budeš koukat jaksi nikoho nezajímá. Čum si třeba do zdi.

  • Díky za inteligentní komentář, to o vás lecos vypovídá ;)

  • Jo, a jen tak mimochodem…
   1) Jak jsem šlápnul vedle já, prosím?
   2) To, že televize patří do Babišovo svěřeneckého fondu a že Babiš prokazatelně krade a lže, je nezpochybnitelné. Proto mi přijde působení na jeho televizi jako ubohost.

  • Nikoho nezajimaji tvoje politicke blafy a na co se budes koukat ci ne.

  • Hlavně že vy tady všechny zajímáte. A nevím o tom, že bychom si potykali.

  • Jsi na netu, tady ti nikdo vykat nebude.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).