Domů » Bleskovky » Nakonec bez kruhového fotoaparátu? Huawei Mate 30 Pro se poodhaluje

Nakonec bez kruhového fotoaparátu? Huawei Mate 30 Pro se poodhaluje

Před nedávnem jsme přinesli fotografie krycího skla chystaného Huawei Mate 30 Pro, který měl přinést kruhový fotoaparát připomínající staré Lumie. Nově uniklá fotografie z výrobní linky Huawei nicméně tuto spekulaci razantně popírá.

huawei mate 30 lab leak 2


Podle dostupných snímků má mít Huawei Mate 30 Pro obdélníkový fotoaparát se zaoblenými rohy, což mnohem více navazuje na předchozí podobu a má větší smysl než kompletní a radikální změna jeho podoby.

huawei cases

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Na čínské sociální síti Baidu se nicméně objevil render Huawei Mate 30 Pro s kruhovým fotoaparátem a musíme říct, že taková podoba se nám rozhodně zamlouvá. Fotoaparáty v kruhu připomínají luxusní automobily, což ve světě chytrých telefonů není nikdy na škodu.

huawei mate 30 pro render

Na finální podobu si nicméně budeme muset počkat do oficiálního představení, které má proběhnout někdy v říjnu či listopadu, podle toho, kdy Huawei představí novou řadu svých procesorů Kirin.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentáře

  1. Jsem zvědavý, v čem všem si Mate 30 pro oproti předchozí verzi polepší. Jinak za mě obdélník by slušel více.
    Tak či onak to zase bude dělo.

  2. Carda (neregistrovaný)

    Jako tohle spekulování a říkat že tohle bude takový a tohle takový no nevím vždy představili 3 modely Mate u posledního dokonce 4 modely třeba tohle je jeden z nich muže to být PRO i nemusí :-D (Stejně je to nudle)

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *