Nahlédněte do nitra MacBooku Air s čipsetem M2 na exkluzivních fotografiích

macbook air 3

Na své tradiční vývojářské konferenci WWDC představil Apple nejen celou nálož softwarových novinek, ale také zbrusu nový MacBook Air s nejnovějším čipsetem M2. Čekání bylo dlouhé, avšak první kusy by ke šťastlivcům mohly dorazit už během zítřejšího dne.

Server 9to5Mac získal v předstihu exkluzivní fotografie vnitřního uspořádání nového ultrapřenosného Macu, na kterých můžete dopodrobna prozkoumat všechny změny. Na dvou fotografiích se nachází detailní pohled na kloub, reproduktory, 3,5mm audio jack a USB-C porty. Zatímco konektorová výbava je poměrně standardní, reproduktory ukryl Apple přímo do ohybu – u MacBooku Pro jsou umístěny vedle klávesnice. 9to5Mac spekuluje, že toto umístění se může negativně podepsat na kvalitě zvukového projevu.

Zbylé dvě fotografie nám dovolují nahlédnout na baterii a touchpad, ovšem v tomto případě se žádná revoluce nekoná. Změnou naproti tomu prošlo chlazení, které by mělo být výkonnější. Kromě vnitřního uspořádání můžeme nahlédnout také na barevné provedení Midnight, které je dle zveřejněných fotografiích laděné více do modra, než jak tomu je na snímcích zveřejněných přímo Applem. Jak bude vypadat tato atraktivní barva naživo, se budou moci zájemci přesvědčit už zítra. Pokud mezi ně chcete taky patřit, můžete si MacBook Air s čipsetem M2 předobjednat například skrze Mobil Pohotovost.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku