TOPlist

Nabušený smartphone Samsung SGH-i600 oficiálně představen

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Samsung SGH-i600Samsung dnes oficiálně představil svůj nový UMTS Smartphone SGH-i600, označovaný také jako BlackJack II. Jedná se o značně vylepšenou verzi Samsungu i320, na který jsme vám nedávno přinesli recenzi. Mezi hlavní lákadla i600 patří bezesporu podpora sítí třetí generace, a to včetně technologie HSDPA! Pro bezdrátovou komunikaci můžete využít technologie Wi-Fi 802.11b/g nebo Bluetooth ve verzi 2.0.

Stejně jako jeho předchůdce, i Samsung SGH-i600 poběží na operačním systému Windows Mobile 5.0 AKU 2.3. Dovoláte se s ním samozřejmě i v GSM sítích, nechybí tedy podpora GPRS a EDGE, oboje třídy 10. K dispozici bude 128MB ROM a 64MB velká operační paměť RAM. Kromě CIF kamerky pro videohovory, který se nachází na přední straně, u něj najdeme i 2Mpx fotoaparát s přisvětlovací diodou. Samsung je přeborníkem na ultratenké telefony, což se potvrzuje i u tohoto modelu – celkové rozměry jsou 113x59x12mm, je tedy jen o 2mm větší než starší i320. Slot pro paměťové karty je tipu microSD.

Na trhu bychom se s ním měli setkat ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku, za jakou cenu se bude prodávat není v tuto chvíli známo.

1

Tip: Podrobné hardwarové parametry smartphonu naleznete v našem Katalogu Smartphonů.

Zdroj: the::unwired

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku