Domů » Bleskovky » Nabušený OnePlus 8 Pro zřejmě dorazí dříve, než se čekalo

Nabušený OnePlus 8 Pro zřejmě dorazí dříve, než se čekalo

Společnost OnePlus postupně zkracuje interval mezi premiérami svých vlajkových smartphonů; zatímco OnePlus 5 byl před třemi lety představen v půlce června, poslední dvě generace měly premiéru o měsíc dříve. Informátor Ishan Agarwal nyní zveřejnil zprávu, že letošní odhalení smartphonů OnePlus 8 a 8 Pro proběhne zase o něco dříve.

OnePlus údajně plánuje tiskovou konferenci na přelom března a dubna, což dává smysl – většina konkurentů představí své novinky pro první polovinu letošního roku již tento měsíc během veletrhu MWC (někteří dokonce dříve), proto nemá smysl s odhalením zbytečně otálet.

oneplus 8 pro

OnePlus 8 a 8 Pro dostanou tradičně nadstandardní výbavu, jejich výrobce se chce soustředit především na vyladění fotoaparátů. Novinkou má být i nová zelená varianta a spekuluje se i o bezdrátovém dobíjení. Dorazit by mohl i odlehčený model s přídomkem Lite.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).