Domů » Bleskovky » OnePlus 8 Pro konečně nabídne funkci, kterou už konkurence nabízí několik let

OnePlus 8 Pro konečně nabídne funkci, kterou už konkurence nabízí několik let

Smartphony značky OnePlus jsou velmi oblíbené, neboť disponují perfektní výbavou, a přitom stojí méně než konkurenční vlajkové modely. Jsou ale oblasti, ve kterých ještě OnePlus zaostává; žádný z telefonů čínské značky prozatím nedisponoval funkcí bezdrátového nabíjení. Ne, že by to bylo pro OnePlus nerealizovatelné, ale proto, že její vedení dlouhodobě nevidí v této technologii přínos. Jedná se nicméně o položku, která se v recenzích nachází v kolonce minus, a tak se v OnePlus zřejmě chystají tento nedostatek odstranit.

oneplus wireles

O tom, že chystaný OnePlus 8 Pro bezdrátové nabíjení dostane, reportoval před nedávnem spolehlivý informátor Max J. prostřednictvím ilustračního renderu. Nyní se přidává samo skupina WPC (Wireless Power Consortuim), která má na starosti standard bezdrátového nabíjení Qi.

wpc

Nejnovějším členem této skupiny je právě OnePlus, což je poměrně jednoznačná indikace, že čínská hodlá tuto technologii využít. Otázkou pouze je, zda to stihne už v příští generaci produktů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. epl by taky mohl zacit nabizet funkce co ostatni maji jiz nekolik let

    • Nejste s tou záští vůči Apple nějaký nemocný? V každé druhé diskuzi si stěžujete, že na Apple nemáte kvůli tomu, že nedělají slevy nebo na ně nedokážete vydělat. Psal jste, že jste spokojen s nějakým Xiaomi za 3 tisíce korun, takže můžete být spokojený a Apple je Vám vzdálen na míle daleko.

    • Bezmozek se ozval.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).