Domů » Bleskovky » Na webu Android.com se zřejmě objevily fotografie tabletu Nexus 8

Na webu Android.com se zřejmě objevily fotografie tabletu Nexus 8

V posledních dnech jsme o nových produktech Googlu slyšeli poměrně často. Máme za sebou premiéru Nexusu 5 (videopohled), Androidu 4.4 „KitKat“ a úniky okolo tabletu Nexus 10. To ale není všechno a nový týden začneme další spekulací. Na webu Android.com se totiž na několika ilustračních fotografiích objevil dosud zcela neznámý tablet z rodiny Nexus. Podle zahraničních zdrojů by se mohlo jednat o osmipalcový Nexus 8.

Pro velké množství uživatelů jsou tablety s desetipalcovou úhlopříčkou příliš velké, Nexus 8 by tak mohl skvěle doplnit letošní generaci tabletu Nexus 7, který se dočkal velmi vřelého přijetí (zobrazit recenzi). Stejně tak se ale na ilustracích může nacházet zcela smyšlené zařízení, které se nikdy oficiálního představení nedočká, i když to by pro Google nebylo příliš typické. Doufejme tedy, že na sebe oficiální premiéra nenechá dlouho čekat.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments