Na telefonech Nokia Lumia 920 bude možné upravovat barevné podání displeje

Uživatelé telefonů Nokia Lumia 920 by se už brzy měli dočkat aktualizace firmwaru, která jim kromě vylepšení kvality fotografií a zřejmě i nových funkcí pro správu úložiště přinese i možnost měnit nastavení barevného podání displeje. Měnit saturaci a teplotu barev by mělo být možné pomocí aplikace Displej+dotykový, která v současné době slouží k úpravě citlivosti dotykové vrstvy a čitelnosti textu na slunečním světle.

Ta nedávno dostala vlastní aktualizaci, která měla přinést právě podporu pro nové funkce, většina uživatelů se však ani tentokrát nových funkcí nedočkala. Jak se tedy zdá, jednalo se především o přípravu uživatelského rozhraní a samotná možnost změny barevného podání displeje je zřejmě závislá na verzi firmwaru telefonu. S jeho novou verzí by se tak snad měli dočkat už i ostatní zákazníci.

 

Objevil se i názor, že by se toto nastavení nemuselo týkat pouze aktuální vlajkové lodi Nokie, ale mohlo by se dostat i na další finské telefony s Windows Phone 8. Ten se však nepodařilo potvrdit a majitelé ostatních modelů tak budou muset zatím jen doufat.

Autor článku
Miroslav Havlíček
image/svg+xml
+

Kapitoly článku