Domů » Bleskovky » Na plný plyn! Trial Xtreme 3 pro Android a iOS doplnila verze pro Windows Phone

Na plný plyn! Trial Xtreme 3 pro Android a iOS doplnila verze pro Windows Phone

Extrémní závodní motokrosová 3D plošinovka, která slaví úspěch na platformách Android a iOS, přichází do Windows Phone Store. Vývojáři se chlubí 50 miliony stažení napříč všemi platformami. Máte-li dostatek paliva a času na kaskadérské kousky, budete se při závodech báječně bavit.

 

Celkem vás čeká šest světů a 112 závodních lokací, na kterých můžete využít speciální vlastnosti jedné ze tří motorek, z nichž máte na výběr. Hrát můžete v režimu jednoho hráče a také ve velmi zábavném multiplayeru s reálnými spoluhráči. V cestě vám nebudou stát jen oni, ale také velké množství překážek, jako jsou například auta na vrakovištích, vodovodní trubky, několikapatrová lešení, hořící obruče a spousta dalších. V cíli závodu obdržíte hodnocení vyjádřené hvězdičkami, podobně jako například v Angry Birds. Obtížnost jednotlivých kol postupem hry roste, naštěstí po pádu z motocyklu nezačínáte kolo od začátku, ale od posledního projetého semaforu.

Vaši motorku ovládáte nakláněním telefonu nebo dotyky virtuálních tlačítek. Fyzikální model motorky se chová ve většině případů podle očekávání a hra se ovládá velmi dobře. Graficky je hra velice hezky vyvedena, svého jezdce si můžete přizpůsobit koupí nové helmy, svršků, rukavic či obuvi. Pokud vám dojdou herní peníze, je možné si za reálné peníze dobít svůj kredit.

   

Čímž se dostáváme k tomu nejdůležitějšímu a tím je cena. Hra samotná je na Windows Phone Store ke
stažení zdarma, ale bezplatně si můžete zahrát pouze 32 kol, zbytek si musíte dokoupit nákupem přímo ve hře. Název hry Trial Extreme je tak i hezká slovní hříčka, neboť zdarma v podstatě nedostanete plnou hru, ale demoverzi (trial). V ní ale dostanete spoustu kol a zábavy, přičemž po jejich odehrání se můžete svobodně rozhodnout, zda si pořídit další kola či nikoliv.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments