Domů » Bleskovky » myBattery pro WP8: Mějte akumulátor v telefonu pod kontrolou

myBattery pro WP8: Mějte akumulátor v telefonu pod kontrolou

Krátká výdrž je jedním z největších problémů dnešních chytrých telefonů. Pokud se s podobnými komplikacemi potýkáte i u svého Windows Phone 8 zařízení, neměli byste si nechat ujít aplikaci myBattery. Ta vám graficky zaznamená vaší spotřebu, v procentech zobrazí zbývající množství energie a odhadne, jak dlouho se ještě obejdete bez nabíječky. K posledním 2 informacím se dostanete nejen skrze Live Tile (živá dlaždice), ale naleznete je i na obrazovce uzamčeného zařízení.

    

Grafy spotřeby zatím nelze nijak exportovat, ale autor na této funkci pracuje. Další nedostatky jsou způsobeny limitacemi API ve Windows Phone 8. Aplikace tak nedokáže zobrazit hodnotu vyšší než 99 % a informace zobrazené na Live Tile a na uzamčené obrazovce se aktualizují přibližně každou půlhodinu. Trial verze programu je omezená na 8 užití, plná verze stojí přijatelných 21 Kč.

Zdroj

Jiří Hanč

4 komentářů

  1. Mě se ta appka líbí opravdu hodně, ale přemýšlím, že ona sama musí mít na ten tracking docela režii, běh na pozadí prostě něco zbaští..

    jo, a na co by bylo zobrazení více než 99%? Jestli jde o to jedno procento do sta, je pravda, že z estetických důvodů ho tam autor mohl doprogramovat +1

    • Pokud se nepletu, tak livetile mají povolené jen 2 aktualizace za hodinu, a na aktualizaci mají jen chvilinku času, takže bych se toho nebál…

  2. to 99 je omezeni systemu – Iconic tile ani notifikace na lockscreen neumi zobrazit vice nez 99. Samotne zjisteni stavu na pozadi, ulozeni a aktualizace dlazdice je vec tak na pul vteriny, takze spotreba aplikace je minimalni.

  3. Ještě mi povězte, zdali se vám někomu podařilo uložit si vlastní accent color? Já si vždy zvolím barvu, ale jakmile vyskočím z aplikace, opět je nastavená ta z aktuálního tématu.. :-(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).