Cena:

MWC 2017: prohlédněte si všechny novinky na jednom místě

MWC 2017

Právě dnes skončil další ročník Mobile World Congressu v Barceloně, který se řadí mezi nejvýznamnější mobilní svátky roku. Představena zde byla celá řada novinek, které jsme vám postupně servírovali v rámci našeho zpravodajství či videopohledů. V tomto článku naleznete přehled všech našich videopohledů, a vzhledem k tomu, že jsme pro vás nasbírali ještě další obsah, budeme náš YouTube kanál plnit dalšími příspěvky. Budeme proto rádi, když se přihlásíte k odběru našeho kanálu.

Mezi největší novinky letošního ročníku patří bezesporu smartphony LG G6, Huawei P10 & P10 Plus, nové Nokie 3, 5 a 6 s Androidem či nástupce legendární Nokie 3310. Pozornost budilo také nové BlackBerry KEYone s hardwarovou klávesnicí, Sony Xperia XZ Premium se 4K HDR displejem a Snapdragonem 835, duální fotomodul s pětinásobným optickým zoomem od značky Oppo, nebo extrémně rychlé nabíjení mCharge od Meizu. Novinek ale samozřejmě bylo mnohem více – kompletní přehled naleznete zde.

Pokud vás zajímá, jak to na MWC vlastně chodí a vypadá, mrkněte se na náš zákulisní pohled do prostor výstaviště. V závěru článku najdete tak galerii fotografií z letošního ročníku.

[Youtube_Channel_Gallery feed=“playlist“ user=“PL2Mp4sUK7nMe-DDe08-pG1MoDCfUzGUut“ key=“AIzaSyAuyWQNGKt0dF2g2mk3PgEFdJ8KY6oj9NA“ theme=“light“ color=“white“ maxitems=“26″ thumb_columns_ld=“2″ promotion=“0″ thumb_pagination=“0″]

Galerie fotografií

xiaomi-beryko-mwc

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.