MWC 2013: Projděte se s námi po výstavišti a nahlédněte za brány kongresu (video)

Letošní MWC se přestěhoval do nových prostor, které jsou o poznání modernější. My vám v tomto redakčním videu ukážeme, jak to na kongresu vypadá a jak takový den novináře probíha.

Letos se Mobile World Congress přestěhoval na nové výstaviště Fira Gran Via, které nabízí moderní a čisté prostory. Navíc je většina výstaviště pokryta WiFi sítí, takže s konektivitou tento rok nejsou žádné problémy. My jsme se rozhodli prostory MWC natočit, abyste si mohli udělat alespoň částečný obrázek o tom, jak to tady vypadá a jak vlastně takový den novináře vypadá. A opravdu to není žádná legrace, po ranním budíčku následuje přesun metrem a vlakem na výstaviště, kde celý den pobíháme a sbíráme data; v press centru pro vás v kooperaci s kolegy v ČR připravujeme články a co nestihneme zpracovat tady na výstavišti, bereme si s sebou na hotel, kde pokračujeme do pozdních nočních hodin.

MWC 2013: Projděte se s námi po výstavišti a nahlédněte za brány kongresu

Omlouváme se za horší zvuk v záznamu, bohužel jsme v České republice zapomněli externí mikrofon ke kameře. Chtěli jsme si sice pořídit nový, ale na výstaviště se každý den přesouváme mezi sedmou a osmou hodinou ráno, když ještě většina obchodů tady v Barceloně nemá otevřeno, a přes den už se z výstaviště ven nedostaneme, protože je stále co točit a fotografovat. Snad nám tedy méně kvalitní zvuk bude odpuštěň :-). Zároveň vám všem děkujeme za reakce a podporu, kterou nám dáváte prostřednictvím komentářů pod článkem a také na sociálních sítích. Moc si toho vážíme!

-

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku