MWC 2013 klepe na dveře: Sledujte s námi novinky ze světa chytrých zařízení

V pondělí 25. února se tradičně otevřou brány barcelonského Mobile World Congressu, kde nebude chybět ani redakce SmartMania.cz. Sledujte s námi novinky ze světa mobilních technologií!

Stejně jako v minulých letech, se i letos redakce SmartManie vypraví do Barcelony na Mobile World Congress. Společně s kolegou Richardem Streitem se v těchto chvílích přesouváme do hlavního města Katalánska, abychom vás o těch nejzajímavějších věcech mohli informovat přímo z místa dění a nevynechali žádné důležité novinky. Zajímavostí letošního ročníku je skutečnost, že většina výrobců odhalila své novinky s předstihem, i když reálně k vidění budou až za branami MWC. Jednotliví výrobci se zřejmě chtěli vyvarovat tomu, aby jejich nové modely „nezapadly“ během prvních dvou dní veletrhu ve velké novinkové smršti, a tak informace o svých produktech začali vypouštět s několikadenním předstihem.

 

Letos se MWC vůbec poprvé přesouvá na nové místo, z původního výstaviště u Plaça d’Espanya na nové – Fira Gran Via, které není tak blízko centru, ale zase nabízí moderní a poznání větší prostory. Přehled novinek, na které se můžeme těšit, jsme si zrekapitulovali v tomto článku. Kromě nových smartphonů a tabletů zde bude k vidění celá řada zajímavých technologií, na které se letos chceme více zaměřit.


Neděle byla každoročně plná tiskových konferencí mobilních výrobců, ale letos je tomu jinak. Nové produkty dnes představí pouze Huawei, jehož tisková konference začíná ve 14:00. My se pro vás tradičně budeme snažit ty nejzajímavější modely nafotit a natočit na video a budeme rádi, když dění na veletrhu budete sledovat prostřednictvím našeho serveru.

Twitter Facebook Google+ YouTube RSS

Všechny bleskovky a články z MWC 2013 můžete sledovat na této stránce, k dispozici je i samostatný RSS výstup. Zákulisní zprávy z místa dění, živé informace z tiskových konferencí a další postřehy budeme publikovat na našem Twitteru. Pokud chcete mít videopohledy hned z první ruky, nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho YouTube kanálu.

-

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku