Můj T-Mobile: Pohodlná správa vašeho účtu přímo z telefonu

T-Mobile dnes uvolnil novou aplikaci Můj T-Mobile pro Android a iOS, která vám umožní pohodlně přistupovat k vlastnímu účtu přímo z mobilního zařízení. Do aplikace se můžete přihlásit jednorázově pomocí PINu z SMS zprávy, případně lze využít přihlašovací údaje, které používáte na webové verzi.

   

Na hlavní obrazovce máte k dispozici informace o vašem tarifu, množství přenesených dat a dostanete se odsud také k vaší aktuální útratě za dané zúčtovací období. Skrze rychlé odkazy si můžete aktivovat další služby jako například nastavení Mých 5, T-Mobile rodina či volání a data v roamingu. Snadno se dostanete také do nabídky s výpisem předchozích vyúčtování. Aplikace pro tyto potřeby využívá data z webové verze Můj T-Mobile, což trochu zpomaluje samotné načítání nabídek. Pokud budete v aplikaci a někdo vám zavolá, případně se vypne displej, ihned dojde k vašemu odhlášení a je znovu nutné zadat PIN nebo se přihlásit přes SMS. Aplikace Můj T-Mobile je k dispozici zdarma na Google Play a App Store. Verze pro Windows Phone a nativní aplikace pro iPad zatím není k dispozici; T-Mobile jejich vývoj zvažuje, ale podle jejich vyjádření bude rozhodující nárůst zastoupení těchto zařízení v jejich síti.

- -

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku