Domů » Bleskovky » Můj T-Mobile: Pohodlná správa vašeho účtu přímo z telefonu

Můj T-Mobile: Pohodlná správa vašeho účtu přímo z telefonu

T-Mobile dnes uvolnil novou aplikaci Můj T-Mobile pro Android a iOS, která vám umožní pohodlně přistupovat k vlastnímu účtu přímo z mobilního zařízení. Do aplikace se můžete přihlásit jednorázově pomocí PINu z SMS zprávy, případně lze využít přihlašovací údaje, které používáte na webové verzi.

   

Na hlavní obrazovce máte k dispozici informace o vašem tarifu, množství přenesených dat a dostanete se odsud také k vaší aktuální útratě za dané zúčtovací období. Skrze rychlé odkazy si můžete aktivovat další služby jako například nastavení Mých 5, T-Mobile rodina či volání a data v roamingu. Snadno se dostanete také do nabídky s výpisem předchozích vyúčtování. Aplikace pro tyto potřeby využívá data z webové verze Můj T-Mobile, což trochu zpomaluje samotné načítání nabídek. Pokud budete v aplikaci a někdo vám zavolá, případně se vypne displej, ihned dojde k vašemu odhlášení a je znovu nutné zadat PIN nebo se přihlásit přes SMS. Aplikace Můj T-Mobile je k dispozici zdarma na Google Play a App Store. Verze pro Windows Phone a nativní aplikace pro iPad zatím není k dispozici; T-Mobile jejich vývoj zvažuje, ale podle jejich vyjádření bude rozhodující nárůst zastoupení těchto zařízení v jejich síti.

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. Martin (neregistrovaný)

  Nějak moc se to podobá mobilní verzi stránek můj t-mobile :D

 2. na čo je to dobré? nie je jednoduchšie jednoducho ísť na stránku, kde mi to prihlási automaticky keď idem cez mobilné dáta?

 3. Nápad na apku asi dobrý, bohužel to funguje jak Dobešův registr vozidel. Rychlost = tragedie.

  • Rychlost načítání je opravdu hrozná, jak na apce pro iOs, tak pro android.

 4. b@rsuk (neregistrovaný)

  A k cemu je ten pomaly a lagujici nedodelek dobry, vzdyt je to presna kopie mobilni verze stranek muj t-mobile, navic problemy s prihlasenim, viz hlaska vyprsel casovy limit a pak se s tim vsim zadavanim patlat znova, aplikace si pamatuje jen PIN, jmeno a heslo oproti mobilni verzi ne. Porovnavam ted tuto aplikaci s mobilni verzi stranek, nevidim duvod proc ji pouzivat.

 5. Aleš Příhoda (neregistrovaný)

  Me to beha rychle, ale nic tam neni.. Jedine co je zajimave je FUP, a vyuctovani, ktere ukazuje naprosto ujete nesmysly.. Oboje se da najit na webove verzi tzones asi podobne rychle.. Ale jen tak dal.

 6. vlkodlaq (neregistrovaný)

  Takže staženo, nainstalováno, vyzkoušeno, smazáno. Od giganta jako T-mobile jsem opravdu čekal mnohem víc, a mnohem dřív. V momentě, kdy už snad všechny banky mají funkční aplikaci pro android, mobilní operátor vypustí app až teď? Vyložená ostuda. Aplikace samotná? Bezpečnost nulová (stačí dát zpět jako v prohlížeči a jste zase v tom), je to ale STRAŠNĚ pomalé, až to člověka nutí k pláči. K ČEMU potřebuje takováto aplikace 54MB z RAM? Proč se neukončuje, ale tahle strašně velká data stále běží na pozadí a jen žerou baterku? Na levných telefonech s malou RAMkou to ani nespustíte! Informace v aplikaci jsou zobrazeny neúplně a ruku na srdce, kdekterý student IT by to zvádl přehledněji! Nadával jsem na desktop verzi t-mobile, jak je nepřehledná a strašně pomalá, ale proti mobilní aplikaci je vyloženě zlatá! Takovéhle aplikace za*írají google play. Android přes veškeré výhody mě začíná podobným bordelem pěkně štvát, příště půjdu do WP. Závěrečné hodnocení aplikace: škoda stahovat a škoda času vloženého do „vývoje“

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).