Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Motorola X-Phone odhaluje specifikace: Dočkáme se Tegry 4i

Motorola X-Phone odhaluje specifikace: Dočkáme se Tegry 4i

O Motorole X-Phone jsme již nějaké spekulace mohli zaslechnout dříve. Mělo by se jednat o společné dítko Motoroly a jejího nynějšího vlastníka – Googlu. Nyní se na povrch opět dostaly další informace týkající se hardwarových parametrů a doplňující tak zvěsti o kevlarové konstrukci a špičkovém fotoaparátu. Tajemné zařízení by se mělo honosit 4,7palcovým fullHD displejem a hnacím motorem se údajně stane nový čip nVidia Tegra 4i. Ten sice nabídne „pouze“ starší architekturu Cortex-A9, výkonu má však stále dostatek a nechybí v něm ani integrovaný LTE čip.

Na zadní straně by se měla vyjímat čočka 16Mpx fotoaparátu a působivá je také spekulovaná tloušťka pod 8 mm. Není vyloučeno, že celé označení nakonec bude znít Motorola nXt, stejně tak lze uvažovat i o tom, že X-zařízení bude vícero. Přístroj by také mohl být prvním, který na palubě ponese operační systém Android 4.3/5.0 „Key Lime Pie“. Zda-li jsou výše uvedené informace pravdivé, to je zatím ve hvězdách, nicméně lze předpokládat, že Google s Motorolou opravdu na nějakém společném zařízení pracují a zřejmě to nebude žádné „ořezávátko“.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

2 komentáře

 1. mino (neregistrovaný)

  veď už včera to bolo popreté

  • PremyslVaculik (neregistrovaný)

   Přesně, navíc samotný screen je tak vysoce nekvalitní a nedůvěryhodný….

   Tegra 4i podporuje jen LTE, což by znamenalo, že by se neprodával u Verizon, což je hlavní partner Motoroly. Mohla by existovat ještě jedna varianta, ale je to vysoce nepravděpodobné…..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel