Sledujte nás na YouTube

Motorola X-Phone odhaluje specifikace: Dočkáme se Tegry 4i

O Motorole X-Phone jsme již nějaké spekulace mohli zaslechnout dříve. Mělo by se jednat o společné dítko Motoroly a jejího nynějšího vlastníka – Googlu. Nyní se na povrch opět dostaly další informace týkající se hardwarových parametrů a doplňující tak zvěsti o kevlarové konstrukci a špičkovém fotoaparátu. Tajemné zařízení by se mělo honosit 4,7palcovým fullHD displejem a hnacím motorem se údajně stane nový čip nVidia Tegra 4i. Ten sice nabídne “pouze” starší architekturu Cortex-A9, výkonu má však stále dostatek a nechybí v něm ani integrovaný LTE čip.

Na zadní straně by se měla vyjímat čočka 16Mpx fotoaparátu a působivá je také spekulovaná tloušťka pod 8 mm. Není vyloučeno, že celé označení nakonec bude znít Motorola nXt, stejně tak lze uvažovat i o tom, že X-zařízení bude vícero. Přístroj by také mohl být prvním, který na palubě ponese operační systém Android 4.3/5.0 “Key Lime Pie”. Zda-li jsou výše uvedené informace pravdivé, to je zatím ve hvězdách, nicméně lze předpokládat, že Google s Motorolou opravdu na nějakém společném zařízení pracují a zřejmě to nebude žádné “ořezávátko”.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. mino (neregistrovaný)

    veď už včera to bolo popreté

    • Přesně, navíc samotný screen je tak vysoce nekvalitní a nedůvěryhodný….

      Tegra 4i podporuje jen LTE, což by znamenalo, že by se neprodával u Verizon, což je hlavní partner Motoroly. Mohla by existovat ještě jedna varianta, ale je to vysoce nepravděpodobné…..

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *