Domů » Bleskovky » Motorola X-Phone odhaluje specifikace: Dočkáme se Tegry 4i

Motorola X-Phone odhaluje specifikace: Dočkáme se Tegry 4i

O Motorole X-Phone jsme již nějaké spekulace mohli zaslechnout dříve. Mělo by se jednat o společné dítko Motoroly a jejího nynějšího vlastníka – Googlu. Nyní se na povrch opět dostaly další informace týkající se hardwarových parametrů a doplňující tak zvěsti o kevlarové konstrukci a špičkovém fotoaparátu. Tajemné zařízení by se mělo honosit 4,7palcovým fullHD displejem a hnacím motorem se údajně stane nový čip nVidia Tegra 4i. Ten sice nabídne „pouze“ starší architekturu Cortex-A9, výkonu má však stále dostatek a nechybí v něm ani integrovaný LTE čip.

Na zadní straně by se měla vyjímat čočka 16Mpx fotoaparátu a působivá je také spekulovaná tloušťka pod 8 mm. Není vyloučeno, že celé označení nakonec bude znít Motorola nXt, stejně tak lze uvažovat i o tom, že X-zařízení bude vícero. Přístroj by také mohl být prvním, který na palubě ponese operační systém Android 4.3/5.0 „Key Lime Pie“. Zda-li jsou výše uvedené informace pravdivé, to je zatím ve hvězdách, nicméně lze předpokládat, že Google s Motorolou opravdu na nějakém společném zařízení pracují a zřejmě to nebude žádné „ořezávátko“.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. veď už včera to bolo popreté

    • Přesně, navíc samotný screen je tak vysoce nekvalitní a nedůvěryhodný….

      Tegra 4i podporuje jen LTE, což by znamenalo, že by se neprodával u Verizon, což je hlavní partner Motoroly. Mohla by existovat ještě jedna varianta, ale je to vysoce nepravděpodobné…..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).