Sledujte nás na YouTube

Motorola představí 13. května nový smartphone: Půjde o levný model Moto E?

Motorola dnes oznámila, že 13. května představí v Londýně další přírůstek do svého portfolia chytrých telefonů. Na pozvánce zmiňuje, že bude „vyroben, aby vydržel“ a „naceněn pro všechny“. To nasvědčuje tomu, že se bude jednat o spekulovaný model Moto E, jenž by měl být levnější variantou populární Moto G (recenze).

 
Naváže chystaná novinka na prodejní úspěchy modelu Moto G?

Strádat bude údajně v oblasti procesoru, který přijde o dvě jádra a trochu nižší kapacitu bude mít akumulátor (1900 mAh vs. 2070 mAh u Moto G), na druhou stranu – nabídne slot na microSD karty (byť vnitřní úložiště bude jen 4 GB velké) a tloušťku okolo 6 až 7 mm, což je v této cenové kategorii hodnota téměř nevídaná. Motorola Moto G byla pro výrobce velkým prodejním úspěchem a tak není divu, že se na něj pokusí navázat dalším zařízením lákajícím na dobrý poměr cena/výkon. Více informací se dozvíme již za necelé dva týdny.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *