Domů » Bleskovky » Motorola představí 13. května nový smartphone: Půjde o levný model Moto E?

Motorola představí 13. května nový smartphone: Půjde o levný model Moto E?

Motorola dnes oznámila, že 13. května představí v Londýně další přírůstek do svého portfolia chytrých telefonů. Na pozvánce zmiňuje, že bude „vyroben, aby vydržel“ a „naceněn pro všechny“. To nasvědčuje tomu, že se bude jednat o spekulovaný model Moto E, jenž by měl být levnější variantou populární Moto G (recenze).

 
Naváže chystaná novinka na prodejní úspěchy modelu Moto G?

Strádat bude údajně v oblasti procesoru, který přijde o dvě jádra a trochu nižší kapacitu bude mít akumulátor (1900 mAh vs. 2070 mAh u Moto G), na druhou stranu – nabídne slot na microSD karty (byť vnitřní úložiště bude jen 4 GB velké) a tloušťku okolo 6 až 7 mm, což je v této cenové kategorii hodnota téměř nevídaná. Motorola Moto G byla pro výrobce velkým prodejním úspěchem a tak není divu, že se na něj pokusí navázat dalším zařízením lákajícím na dobrý poměr cena/výkon. Více informací se dozvíme již za necelé dva týdny.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).