Domů » Bleskovky » Motorola Moto X: Google do propagace údajně investuje přes 10 miliard korun

Motorola Moto X: Google do propagace údajně investuje přes 10 miliard korun

Podle serveru Wall Street Journal plánuje Google investovat částku 500 milionů dolarů (10 miliard korun) do propagace plánovaného telefonu od Motoroly. Měl by se jmenovat Moto X a bude se jednat o zařízení silně ovlivněné reklamním gigantem, který společnost koupil v květnu roku 2012. Mělo by se jednat o telefon střední třídy s vysokou mírou personalizace, který bude zahrnovat vlastní volbu barvy přední a zadní části. Podle ředitele společnosti by měl být smartphone představen někdy v období mezi dneškem a říjnem.

 

Ve zprávě od Wall Street Journal nalezneme další důležitou informaci: Moto X by měli prodávat všichni hlavní američtí operátoři a nebudou do telefonu žádným způsobem zasahovat. To u Androidu není obvyklé. Na druhou stranu,u Apple iPhone se ho žádný operátor nedotknul od zahájení prodeje v roce 2007. Moto X bude jistě zajímavé zařízení, ale zatím to vypadá, že se bude soustředit primárně na americký trh.

Včera se rovněž na internetu objevila fotografie, na které je zachycen Eric Schmidt během konference Allen & Co.’s Sun Valley, jak telefonuje právě s připravovanou Motorolou Moto X v bílé barvě.

David Podzimek

5 komentářů

  1. Podle té fotky vypadá na krásný telefon ( žádné pádlo snad )

  2. NecromanderSM (neregistrovaný)

    Nezdá sa vám prehnutý?

  3. Toto je asi ta lacna Nexus-like verzia a nie ta s vodeodolnym kevlarom.

  4. Ideální telefon pokud to bude mít čistý Android a příjemnou cenovku proč ne ;)

  5. Obávám se, že příjemnou cenovku bude mít jen v USA… Ostatně jako vždy.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).