Domů » Bleskovky » Motorola Moto G první generace již brzy obdrží update na Android 5.0

Motorola Moto G první generace již brzy obdrží update na Android 5.0

Druhá generace Motoroly Moto G byla jedním z prvních zařízení, které obdrželo update na Android 5.0, její předchůdce (recenze) ovšem stále vyčkává. Nyní se ale objevil první signál toho, že ono čekání již nebude dlouhé.

  

Pro systémovou aplikaci „Motorola Update Services“ se totiž objevil update, v jehož seznamu změn je uvedena následující položka – „Tento update je nutný k tomu, aby mohlo vaše zařízení být aktualizováno na Android 5.0.“ Přesný termín tak stále není znám, avšak lze očekávat, že nová verze se formou OTA updatu začne šířit v horizontu dnů, nanejvýše týdnů.

  

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

12 komentářů

  1. SUPER, paráda, tleskám a dávám +1. Tomu se říká podpora.

  2. Tahle aktualizace mi prisla uz cca pred tydnem….

  3. acidL (neregistrovaný)

    Moto G velka spokojnost, tesim sa na update. Presiel som nan s pre mna nedostatocneho WP8, cez BB Z10 ktory ma sklamal co sa tyka HW, nikdy som nebol nadsenec androidu ale 4.4.4 je fakt dobry a vyladeny system, dufam ze 5.0 to nepokazi.

    • Martin Pavlović

      Vzhledem k tomu, jak po updatu vypadá můj Nexus 7 (2012), jsem lehce skeptický a před aktualizováním Moto G raději vyčkám na první uživatelské zkušenosti. Skvělá podpora ze strany Motoroly mi ovšem také dělá radost :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).