Domů » Bleskovky » Motorola má nové logo, ve kterém nechybí ani Google: Jak se vám líbí?

Motorola má nové logo, ve kterém nechybí ani Google: Jak se vám líbí?

Prozatím neoficiálně, ale přesto jasně. Na internetu se objevilo nové logo společnosti Motorola, které má hned několik změn, z nichž jedna je opravdu velká. Krom přechodu u dominantní barvy z červené na fialovou a několika typografických záležitostí totiž v hlavní roli přichází Google.

 

Ve spodní části loga, které se na stránkách techweek.com objevilo, se totiž nachází magická větička „a Google company“. Do této chvíle si držel americký gigant od své mobilní sekce značný odstup a nijak zvlášť se ve spojení s Motorolou neukazoval.


Další varianta loga, kterou zveřejnil server TheVerge 

Google konečně bere otevřeně Motorolu přímo pod sebe tak, jak bylo očekáváno a je možné, že se schyluje k něčemu většímu. Je klidně možné, že chce Google jen jasně ukázat, jak se věci mají. Otevírají se nám ale vrátka k zajímavějším myšlenkám o hlubší spolupráci těchto dvou firem.

Miroslav Václavík

3 komentářů

  1. zune (neregistrovaný)

    fuj

  2. Google by měl taky zapracovat na logu. Docela to jeho jméno v logu motoroly hyzdí :D

  3. To je pravda, ten logotyp Googlu to tam dost hyzdí a působí to dost nekonzistentně.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).