Sledujte nás na YouTube

Modrý HTC One o sobě znovu dává vědět, tentokrát pózuje s HTC Mini a Mini+

Aktualizováno 28. srpna, 16:40

Na internetu se objevila další fotografie modré varianty HTC One, která tentokrát pózuje společně s klasickou verzí HTC One mini (recenze) a Mini+. Doufejme, že se brzy dočkáme oficiálního představení a odhalení data uvedení na trh.


Modrý HTC One vedle HTC One mini a Mini+

Aktualizováno 26. srpna, 20:45

Zdá se, že čínská sociální síť Sina Weibo (obdoba Twitteru) se stává stále častějším zdrojem pro úniky fotografií chystaných zařízení. Je to celkem pochopitelné, jelikož většina zařízení se kompletuje právě v čínských továrnách a jak se zdá, zaměstnanci nemají problém s občasným odesíláním snímků na internet.

 

Už dříve se objevil render modré varianty HTC One a zdá se, že výroba již běží. Svědčí o tom i nově zveřejněný snímek z továrny, na kterém je vidět hliníkový rámeček telefonu v modré barvě (přesné označení je electric blue). Doufejme tedy, že oficiálního představení této elegantní verze se dočkáme v brzké době a že nebude určena pouze pro určitého operátora, ale dostane se do globálního prodeje.

Původní článek

Twitter kanál @evleaks (přečtěte si rozhovor s jeho autorem) před několika hodinami zveřejnil údajný oficiální render modré varianty smartphonu HTC One (recenze), který by měl doplnit současnou stříbrnou, černou a červenou verzi. Informace o dostupnosti nejsou v tuto chvíli k dispozici, ale tipujeme, že by HTC tuto novinku mohlo představit na začátku září. Uniklý render potvrzuje pravost starší fotografie, která se objevila na internetu na konci května.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

4 komentáře

 1. lukass71 (neregistrovaný)

  Nadhera :)

 2. puf (neregistrovaný)

  A toto se nepovedlo!

 3. uni (neregistrovaný)

  Podivný marketing, vydat zařízení a pak půl roku obtěžovat těmito “zásadními” informacemi. Rozhodně je mi milejší, když výrobce uvede všechny varianty najednou (Apple, Nokia) než uměle udržovat “zájem” médií o přístroje barvičkami (Samsung, HTC).

 4. žbrenda wolš (neregistrovaný)

  Nech tam dajú 3 tlačítka a čistý android a potom si ho kúpim…

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *