Domů » Bleskovky » Modrý HTC One o sobě znovu dává vědět, tentokrát pózuje s HTC Mini a Mini+

Modrý HTC One o sobě znovu dává vědět, tentokrát pózuje s HTC Mini a Mini+

Aktualizováno 28. srpna, 16:40

Na internetu se objevila další fotografie modré varianty HTC One, která tentokrát pózuje společně s klasickou verzí HTC One mini (recenze) a Mini+. Doufejme, že se brzy dočkáme oficiálního představení a odhalení data uvedení na trh.


Modrý HTC One vedle HTC One mini a Mini+

Aktualizováno 26. srpna, 20:45

Zdá se, že čínská sociální síť Sina Weibo (obdoba Twitteru) se stává stále častějším zdrojem pro úniky fotografií chystaných zařízení. Je to celkem pochopitelné, jelikož většina zařízení se kompletuje právě v čínských továrnách a jak se zdá, zaměstnanci nemají problém s občasným odesíláním snímků na internet.

 

Už dříve se objevil render modré varianty HTC One a zdá se, že výroba již běží. Svědčí o tom i nově zveřejněný snímek z továrny, na kterém je vidět hliníkový rámeček telefonu v modré barvě (přesné označení je electric blue). Doufejme tedy, že oficiálního představení této elegantní verze se dočkáme v brzké době a že nebude určena pouze pro určitého operátora, ale dostane se do globálního prodeje.

Původní článek

Twitter kanál @evleaks (přečtěte si rozhovor s jeho autorem) před několika hodinami zveřejnil údajný oficiální render modré varianty smartphonu HTC One (recenze), který by měl doplnit současnou stříbrnou, černou a červenou verzi. Informace o dostupnosti nejsou v tuto chvíli k dispozici, ale tipujeme, že by HTC tuto novinku mohlo představit na začátku září. Uniklý render potvrzuje pravost starší fotografie, která se objevila na internetu na konci května.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. lukass71 (neregistrovaný)

    Nadhera :)

  2. puf (neregistrovaný)

    A toto se nepovedlo!

  3. Podivný marketing, vydat zařízení a pak půl roku obtěžovat těmito „zásadními“ informacemi. Rozhodně je mi milejší, když výrobce uvede všechny varianty najednou (Apple, Nokia) než uměle udržovat „zájem“ médií o přístroje barvičkami (Samsung, HTC).

  4. žbrenda wolš (neregistrovaný)

    Nech tam dajú 3 tlačítka a čistý android a potom si ho kúpim…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).