Modrý HTC One o sobě znovu dává vědět, tentokrát pózuje s HTC Mini a Mini+

Aktualizováno 28. srpna, 16:40

Na internetu se objevila další fotografie modré varianty HTC One, která tentokrát pózuje společně s klasickou verzí HTC One mini (recenze) a Mini+. Doufejme, že se brzy dočkáme oficiálního představení a odhalení data uvedení na trh.


Modrý HTC One vedle HTC One mini a Mini+

Aktualizováno 26. srpna, 20:45

Zdá se, že čínská sociální síť Sina Weibo (obdoba Twitteru) se stává stále častějším zdrojem pro úniky fotografií chystaných zařízení. Je to celkem pochopitelné, jelikož většina zařízení se kompletuje právě v čínských továrnách a jak se zdá, zaměstnanci nemají problém s občasným odesíláním snímků na internet.

 

Už dříve se objevil render modré varianty HTC One a zdá se, že výroba již běží. Svědčí o tom i nově zveřejněný snímek z továrny, na kterém je vidět hliníkový rámeček telefonu v modré barvě (přesné označení je electric blue). Doufejme tedy, že oficiálního představení této elegantní verze se dočkáme v brzké době a že nebude určena pouze pro určitého operátora, ale dostane se do globálního prodeje.

Původní článek

Twitter kanál @evleaks (přečtěte si rozhovor s jeho autorem) před několika hodinami zveřejnil údajný oficiální render modré varianty smartphonu HTC One (recenze), který by měl doplnit současnou stříbrnou, černou a červenou verzi. Informace o dostupnosti nejsou v tuto chvíli k dispozici, ale tipujeme, že by HTC tuto novinku mohlo představit na začátku září. Uniklý render potvrzuje pravost starší fotografie, která se objevila na internetu na konci května.

Michal Javůrek

4 komentáře

 1. lukass71 (neregistrovaný)

  Nadhera :)

 2. puf (neregistrovaný)

  A toto se nepovedlo!

 3. uni (neregistrovaný)

  Podivný marketing, vydat zařízení a pak půl roku obtěžovat těmito “zásadními” informacemi. Rozhodně je mi milejší, když výrobce uvede všechny varianty najednou (Apple, Nokia) než uměle udržovat “zájem” médií o přístroje barvičkami (Samsung, HTC).

 4. žbrenda wolš (neregistrovaný)

  Nech tam dajú 3 tlačítka a čistý android a potom si ho kúpim…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *