Modern Combat 5: Blackout pro Android, iOS a Windows Phone je tu

Aktualizováno 24. července

Všichni příznivci akčních her se mohou radovat, akční pecka Modern Combat 5: Blackout právě vyšla pro Android, iOS a Windows Phone. Titul vás přijde na zhruba 140 Kč, ale během hraní už se nemusíte bát otravných hlášek s in-app nákupy, ty totiž Modern Combat 5 vůbec neobsahuje. Drobnou nevýhodou je fakt, že pro hraní je potřeba být připojený k internetu, což může být v některých případech trochu problém.

iOS i Android verze je optimalizována jak pro telefony, tak také pro tablety. Windows Phone verze vyžaduje minimálně 1 GB operační paměti RAM.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play Odkaz na WP katalog

Původní článek

Jedním z nejočekávanějších titulů letošního roku mezi mobilními hrami je bezesporu akční pecka Modern Combat 5: Blackout od Gameloftu, která vyjde už tento čtvrtek 24. července pro Android, iOS a Windows Phone. Někteří zahraniční novináři již měli možnost otestovat si beta verzi a ani v jednom z hodnocení nešetřili slovy chvály. Těšit se můžeme nejen na špičkovou grafiku a propracovanou kampaň, ale také rozsáhlý multiplayer či široký arzenál zbraní.

Modern Combat 5 - Launch Trailer
Nový trailer ke hře

Modern Combat 5 gameplay: Chapter 2, Mission 4
z hraní iOS verze

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku