Domů » Články » MobilMania.sk přináší první dojmy z \“neznámého“ Samsungu SGH-i600

MobilMania.sk přináší první dojmy z \“neznámého“ Samsungu SGH-i600

UMTS verze Samsungu i320Samsung SGH-i600 je v našich vodách neznámým telefonem, a ani na zahraničních webech se toho o něm moc nenapsalo. Rozhodně bychom ho ale neměli přehlížet, jelikož se jedná o hardwarově velmi dobře vybavený telefon.

Model i600 je vylepšenou UMTS verzí smartphonu i320. Konstrukčně se jedná o telefony totožných rozměrů, i600 má oproti modelu i320 několik vylepšení, předně je to podpora UMTS/HSDPA, Wi-Fi 802.11b/g, 2Mpx fotoaparát, přední CIF kamerka pro videohovory a JogDial, který se objevil také u HTC TyTNa. Pokud se o tomto tajemném smartphonu chcete dozvědět více, přečtěte si první dojmy Jána Trangela na MobilMania.sk.

Jediným slabším místem může být procesor, TI OMAP1710 pracuje na frekvenci „pouhých“ 220Mhz, avšak jeho jádro je optimalizováno pro dostatečný výkon v sítích třetí generace (videohovory, Skype,,,).

Hardwarové parametry nového Samsungu SGH-i600 naleznete v našem Katalogu smartphonů.

1

Fotografie pocházejí z italského serveru NewsMobile

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments