TOPlist

MobilMania.sk přináší první dojmy z \”neznámého” Samsungu SGH-i600

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

UMTS verze Samsungu i320Samsung SGH-i600 je v našich vodách neznámým telefonem, a ani na zahraničních webech se toho o něm moc nenapsalo. Rozhodně bychom ho ale neměli přehlížet, jelikož se jedná o hardwarově velmi dobře vybavený telefon.

Model i600 je vylepšenou UMTS verzí smartphonu i320. Konstrukčně se jedná o telefony totožných rozměrů, i600 má oproti modelu i320 několik vylepšení, předně je to podpora UMTS/HSDPA, Wi-Fi 802.11b/g, 2Mpx fotoaparát, přední CIF kamerka pro videohovory a JogDial, který se objevil také u HTC TyTNa. Pokud se o tomto tajemném smartphonu chcete dozvědět více, přečtěte si první dojmy Jána Trangela na MobilMania.sk.

Jediným slabším místem může být procesor, TI OMAP1710 pracuje na frekvenci “pouhých” 220Mhz, avšak jeho jádro je optimalizováno pro dostatečný výkon v sítích třetí generace (videohovory, Skype,,,).

Hardwarové parametry nového Samsungu SGH-i600 naleznete v našem Katalogu smartphonů.

1

Fotografie pocházejí z italského serveru NewsMobile

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku